Skocz do zawartości

Gwiazdki pod zdjeciem na wizie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam wszystkich:) ja rowniez zastanawiam sie co moga oznaczac te gwiazdki, mam wize juz dwa lata, dostalam na 10 lat i 5 kwietnia lece pierwszy raz. Mam zamiar pozwiedzac i juz wiem ze napewno zobacze chicago, NY, Aspen:) moze jeszcze uda mi sie cos innego pozwiedzac a wracam 1 sierpnia i moze za rok tez polece ale napewno na krocej:( :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja naprawde myslalem ze Ty jednak na zarty z ta inwigilacja ;-) heeh juz nie mieliby co robic tylko nas po IP szukac ;-) zeby wylapac niech bedzie nawet 100 osob z tego forum ktore planuja nielegalny pobyt w USA ;-)

Oczywiscie ze zartowalem ale inwigilacja jest faktem. Dziala to podobnie jak popularna wyszukiwarka. Jesli w e-mailu padnie nazwisko znanego wszystkim faceta w turbanie, ktory zawsze wystepuje z kalachem w reku ten list zostaje odnotowany. Chodzi o wyselekcjonowanie wiadomosci na podstawie slow - kluczy a potem ewentualne sprawdzenie kto- do kogo - o czym pisze.

Ciekawe - gdy w jakims innym watku zazartowalem sobie o "rezydentach Immigration rezydujacych na tym forum" moj post po kilku minutach zniknal, gdy skomentowalem jego znikniecie - wrocil. Ktos sie "nerwowo" pospieszyl? GÓRA uznala ze lepiej sprawe obrocic w zart? Dziwne? Ja sie nie dziwie. Tylko czekac jak dostane propozycje wspolpracy, ha ha ha. Albo inna propozycje - nie do odrzucenia, wtedy juz nie bedzie mi do smiechu, ha ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

sorry za odświeżenie tak starego tematu. Sam dziś odebrałem swoją z dwiema gwiazdki pod zdjęciem.

Z ilością gwiazdek nie jest czasami podobnie jak z cyfrą na dowodzie osobistym? Jeżeli np Jan Kowalski ma 2 gwiazdki to może chodzi o to że jest drugim Janem Kowalskim który wyrobił wizę do Stanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za odświeżenie tak starego tematu. Sam dziś odebrałem swoją z dwiema gwiazdki pod zdjęciem.

Z ilością gwiazdek nie jest czasami podobnie jak z cyfrą na dowodzie osobistym? Jeżeli np Jan Kowalski ma 2 gwiazdki to może chodzi o to że jest drugim Janem Kowalskim który wyrobił wizę do Stanów

jesli tak by bylo to kowalskim, ratajczakom, kaczmarkom itp na wizie musieli specjalne miejsce na gwiazdki wyrobic i tak by sie nie pomiescily :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...