Skocz do zawartości

Czy Zdąże?


cat

Rekomendowane odpowiedzi

1 sierpnia lecę do NY Wylot mam z Katowic do Frankfurty, następnie z Frankfurtu do Amsterdamu i do NY W Frankfurcie mam 1 godzine i 20 minut na przesiadkę czy to starczy. Wylot mam z tego samego terminala (1). w Amsterdamie już troszke dłużej bo około 2 godzin na przesiadkę to chyba już starczy. Jestem przerażona tymi przesiadkami bo lece pierwszy raz i w dodatku az dwie przesiadki. Słyszałam że w Frankfurcie lotnisko jest "okropnie" duże i trzeba miec duzo czasu ale jak się wylatuje z tego samego terminalu to może nie bedzie tak źle. prosze pocieszcie mnie bo serce mi "wali" jak o tym pomyślę.

Pozdrawiam

Ps a jak jest z bagażami?/zobacze je dopiero w NY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie maja na loty za wielka kaluze 1 godz 20 min aby sie przesiasc a Ty masz do Europy wiec jak nie bedziesz chodzic po sklepach i bedziesz isc do nastepnego samolotu to zdarzysz..

A lecisz jakimi liniami?

powinnas glowny bagaz zobaczyc w NY a podreczny zabierasz ze soba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Katowic do Frankfurtu i z Frankfurtu do Amsterdamu- lufthansa a z Amsterdamu do NY- Continental.

No tak masz rację niektórzy maja tyle czasu do NY ale lecę pierwszy raz w zyciu samolotem, nigdy nie byłam nawet na lotnisku w Katowicach stad moje obawy. Angielski nie za bardzo znam a niemiecki to juz wogóle czarna magia. Ale jak piszesz że zdąże to myślę że dam radę A sklepy to pewnie będę w takim stresie że nawet ich nie zauważe:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lecisz w sojuszu star alliance wiec bagaz bedziesz miec odebrany w NY..

pamietaj abys isc po znakach oraz sprawdzaja po monitorach jak stoi dany samolot juz w Amsterdamie ..

powinnas tez w Katowicach dostac karty pokladowe na lot do Amsterdamy oraz do NY chyba ze Ci takie cos dadza we Frankfurcie no ale w Katowicach o tym Ci powiedza

mozesz tez zadzwonic na infolinie do lufthansy,znajdziesz ja na www i tam Ci tez pewne sprawy wyjasnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zdazysz:) Lotnisko we Fraknfurcie rzeczywiscie jest wielkie ale rewelacyjnie oznakowane i zadna znajomosc jezykow nie jest potrzebna. W Amsterdamie nie bylam ale maz byl i nigdy nie mial na tym lotnisku problemow. Kiedys w Paryzu mialam przesiadke i 30 minut po czasie odlotu dowiozl nas autobus z jednego terminala na drugi ale samolot czeka na inny opozniony jesli sa pasazerowie na przesiadke. Milego lotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lecialam przez Frankfurt kilka razy - bardzo przyjazne lonisko, i na pewno znajdziesz droge, natomiast Amsterdam tragedia (lecialama 5 dni temu), nie wiem moze ja akurat mialam takie polaczenie - samolot byl opozniny i na przesiadke do NY mialam 1,5 h, ledwo zdazylam. Musialam przejsc przez dlugasna kolejke kontroli paszportowej - trwalo to jakies 25 min, lotnisko tez duze i idzie sie bez konca. Ja z Amsterdamu lecialam KLM z Delta na JFK. Nastepna kolejka byla na juz przy bramce i kolejne 25 min, ale tu juz wiesz ze zdazysz, bo jestes na bramca. Przepytuje cie security o cel podrozy i bagaz, potem przechodzisz przez bramki no i jestes w samolocie. Ja na moim miejscu siadlam 5 min przed planowanym odlotem, brak miejsc w schowkach na podreczny i w ogole masakra. Amsterdam to moje najgorsze wspomnienie, zaraz za Paryzem hehhehe i nigdy wiecej KLM oraz Delty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...