Skocz do zawartości

Green Card – Jak Ją Załatwić ?


mm14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć jedną rzecz na temat Green Card do USA. Moje pytanie dotyczy tego czy moja mama mogła by dostać Zielną Kartę gdy jej mama ją posiada (Dodam tutaj że moja mama jest grubo po 40.) Moja babcia także nie posiada obywatelstwa (ale posiada Green Card), czy jest możliwość otrzymania tego wstępu do USA żeby można było tam mieszkać i pracować bez obywatelstwa mojej babci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoja mama jest wolna-rozwodka,wdowa?bo jesli tak to:

Family Second Preference, 2 B: niezonaci synowie oraz niezamezne corki ( w wieku powyzej 21 lat ), ktorych przynajmniej jedno z rodzicow ma ‘zielona karte

http://www.prawoimigracyjneusa.com/zielonakarta.htm

jesli nie to niech Twoja babcia robi obywatelstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze a Ty ile masz lat?

wtedy bedzie miec ta kategorie co podalem wyzej..

tutaj masz biuletyn sierpien 2010 ile miej wiecej sie czeka na GC w tej kategorii

http://www.travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_5092.html

szybciej bedzie jak Twoja babcia zrobiloby obywatelstwo

wiesz jakie sa potrzebne dokumenty,ze trzeba miec dodatkowego sponsora jak babci dochody nie beda wystarczajace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Ty juz z mama nie przejdziesz chyba ze znajdziecie dobrego adwokata ktory Wam powie od kiedy jest tzw wstrzymywany wiek jak Twoj bo jak przekroczysz 21 lat wtedy nic z tego nie wyjdzie abys razem z mama dostal wize na pobyt staly..bo jak nie przejdziesz to wtedy pozostaje Twoja mama ze zlozy na Ciebie papiery w tej same kategorii

musisz zobaczyc na stronie rzadowej ile musi miec sponsor aby kogos sponsorowac lub tez musi miec wspolsponsora do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,ten proces bedzie sie dluzej odbywal ..teraz te osoby czekaja na GC w tej kategorii 6 lat

ale jak wiadomo prawo sie moze zmienic i ilosc wydanych wiz moze byc wieksza lub tez miejsza

do tego za 6 lat mozesz miec zone juz a wtedy mama Twoja przy tych przepisach bedzie mogla Cie sponsorowac jak dostanie obywatelstwo USA

tak wiec radze czytac strony rzadowe i sprawdzac biuletyn jak ida sprawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...