Skocz do zawartości

Czy Ktoś Jeżdził Konno W Usa


aslica

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy ktoś was orientuje się ile kosztuje godzina jazdy konnej w Californi? Interesuje mnie okolica Fresno i szukam wszelkich innych informacji oraz podpowiedzi nt. jazdy konnej w tamtych rejonach. Nastaiwona jestem głownie na styl angielski i skoki

Nie długo się przeprowadzam tam i będę szukała porządnej! stajni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje w CA, ale wiem ze w Mi ceny sa bardzo zroznicowane. Musisz rowniez zworicic uwage do jakiej stajni sie wybierasz, wiekszosc z nich oferuje "jazde konna" czyli zwykle spacerki ( kon za koniem) po lesie. O galopie czy nawet klusie mozesz zapomniec, ze wzgledow bezpieczenstwa nie pozwalaja na to. Oprocz tego musisz podpisac przed jazda umowe, ze w razie wypadku nie bedziesz zadac zadnych roszczen. W takich miejscach na konia wsiada sie " ze schodkow" a jazda kosztuje w granicach $30. Jezeli jezdzisz profesionalnie i masz doswiadczenie szukaj tkzw. Equestrian Centers, sa to profesionalne stadniny ktore oferuja Dressage i Skoki. Niektore z nich ucza western style, ale wiekszosc jest nastawiona na Dressage. Jezdzilam w roznych okolicach MI i tak mniej -wiecej jazda kosztuje od $40 do $60 za godz. czasem $40 za pol godz. Zazwyczaj wymagny jest sprzet; buty i toczek, i przygotuj sie ze pierwsza lekcja to bedzie beginners class i beda cie sprawdzac czy umiesz siodlac konia, i beda sprawdzac twoje umiejetnosci jezdzieckie.

Powodzenia :)

Ps. Amerykanskie konie sa niesamowicie ulozone! Czesto jezdzi sie tu bez wedzidla, konie same chodza na cmokanie i prace nog. Bylam w szoku ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...