Skocz do zawartości

Czy Opłaca Się Robić Większe Zakupy W Usa?


MG5

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.

wszędzie piszą, że w Stanach jest taniej i że jak się tam jest to właśnie to dobry pomysł żeby zrobić większe zakupy.

jak to ma się do rzeczywistości - na granicy polski walną mi vat i cło, dolar też jest wysoki no więc jak to się obecnie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie jak kto jest z tym,ciekawe prawda

jesli sadzisz o zarobku to mozesz sie przeliczyc ,chyba ze masz szczescie i mozesz gdzies tanio cos kupic

chyba ze to wieziesz dla siebie lub tez dla kogos na zamowienie cos nietypowego w ilosciach pojedynczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi nie na sprzedaż tylko dla siebie i znajomi też będą chcieli żeby im coś przywieźć z Ameryki.

chodzi mi o takie rzeczy, które w Polsce są skandalicznie drogie, przykład:

iPhone 4 32GB PL - 4599zł najtaniej na Allegro

iPhone 4 32GB US - 199$

tak samo ubrania itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z gwarancja /czy obejmie Europe-Polske?bo bywa tak ze trzeba takie cos wysylac ale do USA a nie gdzies w poblize..

kiedys byl podobny temat i sie okazalo ze po takiej cenie jest ale musisz placic abonament i nie kazdy takie cos moze wziasc a jak wezmie to zaplaci o wiele wiecej niz te 199 dol

podaj mi linka do tego iphona z USA czy wlasciwie to jest to samo...

kiedy byl dolar ponizej 2,5 to bylo duzo postow,tematow o kupowaniu w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do polskich cen w USA nie opłaca się tylko kupować cebuli, mleka, chleba, ziemniaków i innych paru artykułów. Reszta jest sporo tańsza.

Z iPhonami moze być problem, bo maja blokadę na daną sieć (myślę o nowym, bez łamania systemu). Jeśli chodzi o iPady to są o "niebo" tańsze niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...