Skocz do zawartości

Amerykańska Rozmiarówka


spidi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jakiś czas temu wpadłem na stronę ze sklepem internetowym w Stanach i chciałbym dokonać tam paru zakupów, ale trudności napotkałem przy roziarówce -> proszę, zobaczcie:

535f19dce5db44a6m.png

zaczynając od Generic Sizing - np. Neck i wezmy rozmiar L (16-16,5) to sa cale czy ... sam nie wiem:p a to (in.) co oznacza?) pózniej Chest - no niby klatka ale obwód w czym a może nie obwód a od pachy do pachy?:rolleyes: A proszę powiedzcie mi jeszcze jak przeliczac wzrost na nasza np 5' 9" - co oznacza ' i pozniej przy drugiej cyfrze " ?

byłbym zobowiązany za pomoc.

Pozdrawiam K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciekawy temat. Większość dobrych i bardzo dobrych firm ma zaniżone rozmiary. Dociekałam czemu i poinformowano mnie że po prostu te rzeczy lepiej wyglądają na szczupłych i drobnych osobach.

Może coś w tym jest. Ja sama mam problemy - w mojej szafie mam rzeczy rozmiarów - S, M, L, LX. Kupienie i wybór spodni to masakra. Raczej ubrań nie kupowałabym w ten sposób.

Ale mam swój trochę bezczelny sposób. Wysłałam brata do sklepu np. Timberlanda - obejrzał, przymierzył i wysyłałam identyczne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie- w rozmarowce nie ma zadnej logiki. czesto jak nie zrwocisz uwagi czy ubrania sa z jakies specjalnej linii np petite to mozesz niezle wtopic. nawet dziny tu inaczej mierza. w pl zawsze kupowalam rozmiar 27 - tutaj jak takie kupilam to mam normalnie krok w kolanach! (hehe podobno niektorzy uwazaja ze tak jest modnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...