Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Z ciekawości chciałbym się zapytać ile w tym roku kosztuje was bilet do USA, czy ceny biletów rzeczywiście tak poszły do góry w stosunku do ostatniego roku?? Ja za przelot do Los Angeles mam do zapłacenia 3600zł, lot po 20 czerwca czyli w sezonie, ale cena mimo wszystko moim zdaniem bardzo wysoka. Jak jest w waszym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

o mój boże........

a skąd masz taki drogi bilet? to już chyba rekord cenowy , szczyt szczytów, z jakiej firmy jedziesz? kto tak ździera a nie mógłbyś samemu wybrać przewoźnika, jestem pewien, że zaoszczędziłbyś co najmniej 1000zł.........ależ Ci dowalili bilet........brak słów......krwiopijcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mój boże........

a skąd masz taki drogi bilet? to już chyba rekord cenowy , szczyt szczytów, z jakiej firmy jedziesz? kto tak ździera a nie mógłbyś samemu wybrać przewoźnika, jestem pewien, że zaoszczędziłbyś co najmniej 1000zł.........ależ Ci dowalili bilet........brak słów......krwiopijcy

do LA nie ma szans na tanszy bilet niz 3000pln w sezonie... to nie NYC... w zeszlym roku mnie taki bilet na lato kosztowal kolo 4500pln (wyjazd prywatny) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece 7 czerwca do NY z BTC liniami Austrian i moj bilet ma kosztowac 1890 PLN + od 480 do 600 PLN (oplaty lotniskowe/podatki).

Troche to drogo myslalem ze mniej wyjdzie ale poczytalem o innych http://forum.2p.pl/read.php?f=11&i=50494&t=50132 i w sumie to nie jest tak strasznie.

BTC informowalo nas ze ceny naszych biletow beda usredniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...