Skocz do zawartości

"Jak jest w Chicago" ?


MARTYNKA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jak jest w Chicago?? Jadę tam do Cioci pod koniec czerwca.

Nie martwiłabym sie tym wogóle,ale słyszałam ,że jest tam beznadziejnie :)

....... Zapewne wiele opinii już poznałaś !

Chicago jest duuużym miastem.

W każdym dużym mieście są plusy i minusy.

Wszystko zależy do jakiego towarzystwa trafisz.

Jeżeli Twoi kuzynii maja "klasę" i są tam długo, to ........

Jak by nie końbinować, to dużo zależy od Ciebie jakie masz podejście do "turystyki" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej Chicago... jedż na Floryde :wink:  

Do zobaczenia na plaży  8)

Florida ?

Zależy która area!

W jednej jest dużo Krokodyli !

W drugiej jest dużo (wielkich) karaluchów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florida ?

Zależy która area!

W jednej jest dużo Krokodyli !

W drugiej jest dużo (wielkich) karaluchów !

To ja jade do trzeciej czesci :lol: tam gdzie non stop swieci slonce i sa piekne plaze. A konkretnie to do Okeechobee - takie male miasteczko nad jeziorem o tej samej nazwe, jakies 60km od wybrzeza... ogladalem zdjecia stamtad i sa kozackie :)

Ja ja będę na Florydzie calutki tydzień.........

A gdzie konkretnie? Jakbys byla gdzies w poblizu Okee daj znac :(

Floryda w lecie,bedzie strasznie goraco Cool

Nie wiem chyba jeszcze co znaczy gorąco... to tak jak w Polsce jest 30 stopni? :roll:

Chciałabym sobie pojechać na Florydę lub Miami:)

Bierz ciocie i na wakacje!!! :)

A tu opinia znaleziona w necie na jednej ze stron dot. USA: :lol:

Z góry mówię że kocham ten kraj. (...) w przeciwieństwie do większości ludzi pojechałem tam bawić się, a nie pracować i wypruwać flaki za zielone pieniążki. Oczywiście jak tam zawsze jechałem to zakładałem z góry że będę pracował po milion godzin tygodniowo i zarobię kupę szmalu. Zresztą komu by się chciało pracować w tak pięknej krainie jak South Carolina, Georgia lub Floryda. Tam jest zawsze słońce na niebie, nie tak jak w Polsce gdzie ludzie żyją pod grubą warstwą chmur, gdzie piździ jak w ruskim czołgu

Każdy kto jedzie do USA niech porzuci chęć zarobku i niech jedzie na południe do krainy słońca palm i wiecznego uśmiechu. Po co siedzieć w wilkach miastach, tam jest syf i malaria. Lepiej jechać na południe tam gdzie życie jest bliskie naturze tam gdzie wiśniaki o poranku dla miłej rozrywki i zabicia czasu patrzą na biegającą kurę z obciętym łbem popijają zimne piwko, tam gdzie każdy ma swoją broń i tam gdzie każdy może jechać do lasu i strzelać do zwierzyny do woli ile tylko chce bez żadnych ograniczeń. To jest piękny dziki kraj liczący nie całe 3 stulecia, w którym jest tak wiele. więc po co tracić swoje tak bardzo cenne życie na zdzieraniu azbestu, albo myciu kibli - Czy nie lepiej bawić się odczuwać pełen luz - znaleźć przyjemną lekką pracę np. na plaży jako ratownik - 40 godzin tygodniowo nie więcej - bawić się i pracować - odczuwać pełen luz w krainie redneksów, hillbilów lub mormonów.

RAZUT

Ale slabo, bo ja mam tylko 35 godzin w kontrakcie... Musze sie plywac nauczyc do lipca to moze tez ratownikiem zostane i niczym Notch Johnson w "Nagim Patrolu" bede ratowal piekne turystki :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym sobie pojechać na Florydę lub Miami:)

Lubie upały, opalanie się i plaże w gorący dzień :)))

.....Pierwsze dwa dni jest fajnie.

Później szukasz jedynie cienia !

W pełnym słońcu (w lato) robisz jajecznice na płycie chodnikowej :!:

Jeżeli jesteś daleko od "wielkiej wody" , to masz całodzienną saune :!:

Wielu amerykanów (emerytów) w zimę jadą na floridę, a w lecie na północ kraju.

ps.

Co prawda w rejonie Chicago jest co roku bity rekord umieralności

z uwagi na wysokie temperatury :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...