Skocz do zawartości

Aktualnie Bez Pracy. Może Być Problem Z Wizą?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aktualnie nie jestem nigdzie zatrudniony. Przymierzam się do zarejestrowania działalności gospodarczej.

Chciałbym pojechać do USA turystycznie na jakieś 2 tygodnie.

Czy fakt, że w tej chwili właściwie nie mam uregulowanej sytuacji zawodowej to duży problem przy uzyskaniu wizy turystycznej?

Będę wdzięczny za podpowiedź.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz ale nie masz zarejestrowanej działalności czyli jakbys nie pracował bo praca na czarno sie nie liczy.Szanse na otrzymanie wizy w tej sytuacji masz marne bo oni wiedza ,że bezrobotny to nie wybiera się na takie wycieczki. Kłamać nie radzę bo jak wpadniesz na kłamstwie to kolejne próby ubiegania się o wize będą stratą czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze bezrobotni dostaja wize,nie jest to zawsze i w 100% ale jest to mozliwe...Nie mow ze robisz nielegalnie,,bo jak tak robisz w Polsce to dlaczego masz tego nie robic w USA?chyba ze jestes na tyle przekonywujacy ze uda Ci sie Konsula przekonac ze tego nie zrobisz

kazda osoba co leci mus takie cos pokazac ze wroci na czas,ze sie tam nie zasiedzi oraz nie bedzie robic..i na to zwroc uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwwie to lecę dookoła świata i będę miał bilety na dalsza podróż przez Azję.. No ale przecież nie kupię biletów jak nie mam jeszcze wizy... I tak się kółeczko zamyka...

btw. w aplikacji nie było miejsca żeby o tym napisać. Mam nadzieję, że będzie okazja powiedzieć o tym konsulowi. To zresztą będzie wyjazd relacjonowany przez media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...