Skocz do zawartości

Wyjazd Do Stanów Dla 15-16 Latka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy jest może coś takiego jak wyjazd do stanów dla 15 16 latka żeby mógł tam się normalnie legalnie uczyć i mieszkać nie wiem może np w jakimś internacie czy w czymś podobnym dla osoby która zna angielski w stopniu średnim. Miasta które mnie interesują to Los Angeles lub Nowy York. Prosiłbym o rożne możliwości .

Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli stac twoja rodzine na szkole z internatem (cos w rejonie $30,000 na rok) to oczywiscie. Wtedy to tylko kwestia dostania sie, wizy studenckiej, i pieniedzy. Sa tez wymiany szkolne (przez AFS lub Rotary Club) ktore kosztuja znacznie mniej, gdzie mieszkasz z rodzina amerykanska i uczeszczasz przez rok w normalnej szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli stac twoja rodzine na szkole z internatem (cos w rejonie $30,000 na rok) to oczywiscie. Wtedy to tylko kwestia dostania sie, wizy studenckiej, i pieniedzy. Sa tez wymiany szkolne (przez AFS lub Rotary Club) ktore kosztuja znacznie mniej, gdzie mieszkasz z rodzina amerykanska i uczeszczasz przez rok w normalnej szkole.

Gdzie "normalna szkola" znaczy lokalna dla danej dzielnicy, nie zawsze jest dobra (jak w przypadku Nowego Jorku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze w tej chwili AFS nie wspolpracuje z Polska, co mnie dziwi bo to ogromna organizacja. Ale sa tez inne, jak naprzyklad

www.ayusa.org lub ciee.org. Zauwaz ze te sa platne programy, jest ich wiele, po prostu wyszukaj international high school exchange.

Rotary Club ma darmowe albo prawie darmowe programy. To jest regionalna organizacja - wrzuc do google miasto gdzie mieszkasz i Rotary Club i znajdziesz cos takiego: http://www.wawacity.rotary.org.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...