Skocz do zawartości

kto był w ambasadzie po wize J1??


Rekomendowane odpowiedzi

co prawda nie byłam w tym roku ale w ubiegłym, Jechałam na praktyki z uczelni roczne praca w 5-gwiazdkowym w hotelu - na wizie J1- rozmowa była najpierw po polsku, konsul pytał sie mnie ( po polsku)gdzie? , po co jade ?itp, potem przeszedł na język angielski - jego ojczysty - pytał sie dokładnie na czym bedzie polegac moja praca na ile, co to za kontraKT itp czego oczekauje, kazał pokazac index, innych sie pytał jeszcze gdzie rodzice pracuja ale to tak ważne nie było, i wize J1 z ludzmi z ktorymi byłam , kazdy dostał bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Ja byłam dziś i wszystko trwało z minutę (nie licząc dwugodzinnego czekania w kolejce) :)

Trafiłam to kobiety, która zapytała mnie czy była już kedyś w Stanach. Ponieważ odpowiedz była twierdząca to zapytała mnie czy to były programy W&T - odpowiedziałm że tak, po czym zapytała mnie co robiłam i gdzie pracowałam.

Kolejne pytadnie dotyczyło tego co będę w tym roku robła i gdzie pracowała.

Zapytała mnie też kim są, z zawodu moi rodzice. Po czym życzyła mi udanych wakacji :smt040

Musze powiedzieć, że miałam małego stresa. Mimo iż jadę trzeci raz do Stanów w ambasadzie byłam pierwszy raz. Ale wszystko się dobrze skończyło. Więc idę pakować walizki :) he he....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...