Skocz do zawartości

Sponsorowanie Córki Przez Matke


Kaisei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moja mama dostała obywatelstwo USA. Planujemy złożyć wniosek o sponsorowanie mnie przez moją mamę żebym dostała green card, i mam pytanie dotyczące moich dzieci (18 i 20 lat), jakbym dostała gc to dzieci by automatycznie otrzymały zielone karty skoro nie maja jeszcze 21lat? jeśli nie to jak wygląda ta procedura?

Z góry dzięki za odpowiedz!

P.S teraz wszyscy mamy wizy turystyczne wydane na 10lat, nigdy nie przekroczyliśmy terminów - zawsze dostawaliśmy wjazd na 6 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes wolna czy tez mezatka?

bo Twoje dzieci moga sie nie zalapac z Toba na wize na pobyt staly,bo nim dojdzie do rozmowy w Ambasadzie Twoje dzieci moga miec wiecej niz 21 lat.

a wtedy przylatujesz do USA i musisz zlozyc na nie sama juz petycje ,pamietaj tez o tym ze jesli bedziesz skladac petycje na wolne dzieci -panna,kawaler to tak musza tez wjechac na teren USA ..jak wezma slub to musza czekac w innej kategorii wizowej ..

tak w skrocie to wyglada a o petycji rodzinnej mozesz poczytac w temacie przyczepionym w dziale emigracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zobacz ile mozesz czekac na wize na pobyt staly dla siebie :

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_5172.html

oraz dla dzieci potem,,ten czas sie zmienia co jaki czas...

ten czas jest od tego ile jest wiz dostepnych a nie czy to jest w Polsce czy tez w USA

tutaj masz o takim sponsorowaniu rodzinnym

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...50&start=50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam sponsorowana przez matkę jako żonate dziecko obywatela Kiedy dziewięć lat temu składała petycje moje dzieci miały 13 lat w ubiegłym roku dostałam informację ze zaczęto cały proces rozpatrywania. Niestety moje dzieci nie zostały zakwalifikowane gdyż miały ukończone 21 lat tak ze po wyjeździe do Usa muszę jeszcze raz składać petycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak beda wolne a Ty bedziesz miec GC to bedziesz mogla zlozyc papiery na nich a One po jakims czasie dostana GC ,jak zmienia stan cywilny to trzeba bedzie czekac na obywatelstwo dla Ciebie

nie radze oklamywac urzedu ze slub po tzw pokryjomu a wjazd jako ktos wolny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...