Skocz do zawartości

Przedłużenie Pobytu Poprzez Wyjazd Do Kanady, Ale Wizę Mam Na 10 Lat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Jestem w USA na turystycznej wizie (10 lat) z pozwoleniem na 3 mc pobyt. Czy przekraczają granicę w Meksyku lub w Kanadzie na 1/2 dni i wracając do USA przed wygasnieciem aktulanego pobytu, zostanie mi wklepany nowy termi powrotu? Czy o to pytają? czy trzeba porposić, pogadac?

chciałam w ten sposób przedłuzyć pobyt w USA. Nie wiem co jest lepsze czy przekroczyc granice i wrócić czy lepiej pisac do imigracji.

Prosze o odpowiedź od osób które mają wiedzę lub doswiadczenie w tym temacie.

Gdybaczom i straszakom dziękuję[/b]!!!

pozdr aslica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 aby wjechac na teren Kanady bez wizy musisz miec paszport biometryczny-zostac wpuszczona do Kanady oraz oddac I-94

a teraz co bedzie po powrocie to sama zobaczysz ,nie ma tak i nie bedzie na zadnym forum ze ktos Ci cos powie na 100%..jedynie moze powiedziec ze masz sie niczego nie bac,ze Ci sie uda ale to nie jest pewne na 100%,poprostu taka wiara i nadzieja na pozytywne rozwiazanie jak kto czasami ludzie maja w zyciu ..I teraz wielu osobom sie udaje wiec co maja pisac aby sie nie bac ale zycie przynosi rozne rozwiazania ,chyba ze chcesz byc karmiona samymi dobrymi wiadomosciami ...

I teraz co zrobisz i jak bedzie to sama zobaczysz ...

ps kiedys bylem na spotkaniu ,wiele razy w Ambasadzie Kanady i prawie pada pytanie-czy mnie wpuszcza,ile dostane pobytu a urzednik mowi ze On nie wie co moze byc na granicy wiec jak sama widzisz roznie to moze byc ...Jedyni beda miec gladko a inny znow nie ,,nalezy aby sie do tego przygotowac po co lecisz-jedziesz ,wracasz to dlaczego ...

czy jezdza tak osoby?oczywiscie ze tak,czy cos sie dzieje,nie czesto sie slyszy aby cos zle wychodzilo i takie cos przechodzi ale jak bedzie z Toba to sama zobaczysz

a co do straszakow jak kto napisalas,wiele osob ma zazle mi czy tez Karinie ze straszy ale takie jest zycie ze mozna slodzic,mozna ladnie pisac ale jak bedzie zle to co wtedy?nalezy tak sie przygotowac ze jak beda tez zle sprawy aby umiec sobie z tym poradzic bo jak dobre to bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czerwony paszport, nowy od pól roku, I-94- to rozumiem jest papierek z terminem pobytu tutaj?

Nie oczekuję 100% odpowiedzi i zgadzam się z Toba że słodzić nie można, ale wiesz w polsce tyko 13% Polaków nie otrzymuje wizy turystycznej, a czasami mam wrażenie paniki na forum jakby nie dawano 90% osób. Jesli masz czyste papiery, czysta rodzinę i podpisaną umowę.

wiesz ostatio przeczytałam na forum waszą odpowiedź że praca on line jest niewiarygodna i lepiej tak nie mówić w ambasadzie, jak tez powiedziałam,że pracuję on-line pokazałam kontrakt i było ok,

Ale nie ważne...

chodzi mi tylko odpowiedz czy generalnie ludzie tak robią i czy im sie udaje przedłuzyc pobyt wracając do usa. A co jesli pobyt w usa skonczy mi się na terenie kanady?? Przy powrocie do usa musza mi wklepac nowy pobyt (jesli mnie wpuszczą), a jak będzie naprawde sama zobaczę.

A może łatwiej to samo zrobić z Meksykiem?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa pracy on-line to sama napisalas ze pokazalas kontakt ,kolejna sprawa nikt nikogo tutaj nie straszy a jedynie mowi na co ma zwrocic uwage lub tez jakie moze miec ale na rozmowie ale nie musi miec tego wcale

a teraz wracajac do Twojej sprawy,czy takie cos robia ludzie?oczywiscie ze tak i kto ma blisko do Meksyku to jedzie tam,kto ma blisko do Kanady to jedzie tam a jak bedzie z Toba to sama musisz zobaczyc

pamietaj aby na granicy pokazac dlaczego teraz jedziesz oraz na ile czasu,musisz oddac I-94 ...

a co sie stanie jak Twoj I-94 wygasnie w Kanadzie,wtedy powinnas takie cos zwrocic do urzedu:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...e-do-kraju.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...