Skocz do zawartości

Data Ważności Zaproszenia, Wjazd Na Teren Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Planuję wyjechać na całe wakacje do USA. Mam 17 lat i uczę się. Ostatnio dostałam, notarialnie potwierdzone zaproszenie, wiem że nie jest konieczne, ale może się przydać, w związku z tym chciałabym się zapytać, czy zaproszenie posiada jakiś termin ważności ?

Doszły mnie słuchy, że w przypadku otrzymania w promesy na rok czasu, muszę wyjechać w ciągu 3 miesięcy. czy jest to prawdą ?

O wizę chciałabym ubiegać się w czasie ferii zimowych, więc do czasu wyjazdu byłoby więcej niż 3 miesiące.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam. Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że w przypadku otrzymania w promesy na rok czasu, muszę wyjechać w ciągu 3 miesięcy. czy jest to prawdą ?

gdzies o takim czyms slyszala?od kogo?

fakt wpisuje sie w ds 160 kiedy sie leci ale i tak masz czas na wlot ile jest wazna wiza-wklejka w paszporcie i jak bedzie wazna 1 rok to tyle masz czasu aby wleciec

co do zaproszenia to kiedys ktos tutaj pisal ze takie cos jest wazne przez 1 rok ..

jak bedziesz poproszona o pokazanie zaproszenia to wtedy pokaz ale i tak wazne jest po co lecisz,jak odpowiadasz i na to sie nastaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...