Skocz do zawartości

Wahania Cen Biletów


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję właśnie przed problemem kupna biletu GDN-LAX. Jako że niewiele jest lotów z Gdańska, patrzę głównie na stronę Lufthansy. Kilka dni temu cena roundtripu w terminach, które mi odpowiadają podskoczyła z $9xx na $12xx. Zauważyłem, że kilka dni wcześniej był też skok kursu dolara. Czy jest jakakolwiek szansa, że ta cena się obniży, czy teraz, jako że lot jest coraz bliżej (pierwszy tydzień stycznia) będzie już tylko rosła i lepiej żebym kupił jak najszybciej? Może znacie jakieś linie/wyszukiwarkę, gdzie mógłbym ewentualnie znaleźć coś tańszego? Zależy mi na tym, żeby lot był z Gdańska. Daty idealne to 8 stycznia - 10 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.orbitz.com

Wklepałam daty które podałeś - lot z 2 przesiadkami (do USA przez Kopenhagę i Toronto, powrót przez Montreal i Frankfurt) kosztuje 950 dolarów wraz z wszystkimi opłatami.

Jestem w szoku ponieważ jest to Air Canada, linia która zwykle łupi niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis portal pasazer podal ze sa loty Finair z Gdanska do Helsinek i w miare maja ok ceny wiec moze zobacz po tym :)

ceny juz za duzo nie zalezy od kursu dolara,skonczyly sie juz te czasy jak kurs NBP byl niski to sie kupowalo bilet :)

jesli lot jest blisko 1 stycznia to cena moze rosnac a nie obnizac sie chyba ze cos znajada dla Ciebie taniego lub tez pare osob przelozy lot i bedzie wolne miejsce

najgorsze terminy na loty sa blisko swiat,wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, bilet już kupiłem (Lufthansa). Ceny po tej podwyżce co pisałem rzeczywiście trochę opadły. Co do Air Canada to na lot który wybrałem (Jan 10 - Aug 10) mieli praktycznie identyczną cenę co lufthansa. Ale uwaga - szukaczka na Air Canada nie liczy jakichś dodatkowych dopłat, po wyszukaniu pokazało mi się $720 a po kilku następnych krokach bukowania biletu wzrosło do około $895. Na stronie Lufthansy pokazuje się od razu cena ostateczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...