Skocz do zawartości

Pismo Z Social Security Administration, Dziwna Treść ?


gorin

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w USA 4 lata temu na wizie J-1, praca jak najbardziej legalna, w jednym z największych kasyn (ogromny pracodawca), pracodawca płacił oczywiście podatki i ja również, które zresztą później udało mi się odzyskać.

W ostatnim czasie dostałem pismo z Social Security Administration o tytule: "A Statement From Social Security" dziwnej dla mnie treści. - tylko jedna strona

Treść jest jakby informacyjna że w dokumentach SSA wynika jakoby pracodawca u którego pracowałem mógł lub nieodprowadzał jakichs świadczeń i to mogłoby wpłynąć na moje ubezpieczenie (Medicare) lub emeryture. (?)

I informacje na temat agent rządowych WEP i GPO gdzie mogę się dowiedzieć szczegółów na temat ubezpieczeń itp. Ogólnie jedna strona. Czy chodzi tylko o informację w jedną stronę?

Zaznaczam że w piśmie nie ma żadnych informacji na temat kwot , zarobków ani danych pracodawcy.

Wiem że wiele osób dostaje różne pisma z SSA po pracy sezonowej więc może ktoś będzie zorientowany czy trzeba na to jakoś odpowiadać?

Co o tym sądzicie? powinienem drążyć temat? Jak mogę sprawdzić że mam wszystko poukładane "tam".

Chciałbym mieć "czystą" sytuację w razie kiedys ponownego starania się o wize. Może ktoś już miał takie coś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...