Skocz do zawartości

Zakaz Wjazdu/malzenstwo/dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci pozniej moge podeslac, jak chcesz draft tego co napisal maz ale to musze zedytowac .Ksiazka mi z tego wyszla bo bardzo duzo bylo wyciagnietych ze szpitala dokumentow od roznego rodzaju lekarzy do ktorych tesciowa chodzila.To wbrew pozorom nie jest takie trudne.Ja ci pozniej moge podac liste tych dokumentow ktore zalaczylismy.Bardzo wazne jest zeby napisac ten list w taki sposob zeby ten ktory rozpatruje nie byl stawiany pod sciana i unikac blagalnego tonu ze sie tak wyraze.Normalnie,rzeczowo i bez emocji napisac i przedstawic dokumenty.Napewno bedziecie musieli redagowac pod tym katem listy od znajomych.Moje musialby byc redagowane, bo przecietny amerykanin nie rozumie tej calej sytuacji i sie wkurza ze jego rodzina musi przez to przechodzic a ostatnia rzecza ktora chcesz zrobic to wkurzyc adjudicating officer.

Troche jeszcze poczekasz z tymi papierami,teraz NVC szybciej pracuje bo w lato to byla masakra jak byli zawaleni,wiec powysylaj ds 230 i affidavit ,wyznacza ci rozmowe w wawie ,waiver wezma w ten sam dzien wiec miej go przygotowanego zeby poszedl do wiednia.Z obserwacji widze ze przez lato duzej sie czeka na odpowiedz z wiednia niz zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ellenai jestes wielka!!!:) Baaaaardzo dziekuje za wsparce. Jesli mozesz, to bede wdzieczna za podeslanie tych dokumentw. Nasz I-130 byl approved we wrzesniu. Moj maz wyslal juz tez jakis czas temu ten affidavit of support - teraz ja dosle ds 230 i czekam na rozmowe. No i oczywiscie zbieram papery do waiver.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie masz zakazu wjazdu na 10 lat..bo myslalem ze bylas na wizie turystycznej

musisz poczytac dobrze tematy co pisala Karina oraz rafaello i bedziesz znac odpowiedz ze waiver tutaj nie jest potrzebny ,,no ale poczytaj o tym i sama dojdziesz jak jest.

jakbys napisala lub tez ktos z Nas by sie zapytal na jakiej wizie wlecialas to odpowiedz byla by w 1 -moze na 2 dzien ..a tak troche sie napisalo ale moze i dobrze bo cos wiecej wyszlo o waiver :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...