Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok moje pytania:

1) Cel wizyty?

2) Co robilismy przez te miesiace w USA??

3) Co robilem w mojej poprzedniej pracy i zona tez (o obecna nie pytal)??

4) Czy mieszkamy sami ( 2 razy zadane pytanie w roznym czasie)

5) Kto nam sponsoruje wyjazd??

6) Kto nam sponsorowal poprzedni wyjazd??

7) Ile osoba do ktorej lece przebywa w USA?

8) Gdzie pracowala jak bylem ostatnio??

9) Czym sie teraz zajmuje??

10) Ile jestesmy po slubie??

11) Czy bylismy gdzies poza europa??

12) W jakich krajach bylismy ostatnio??

13) Jak dlugo bylismy na innych wakacjach ile tygodni??

14) Jak dlugo pracujemy w obecnej pracy??

To narazie to co pamietam, wiekszosc pytań było skierowane do każdego z osobna... jak cos sie przypomni to napisze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no pytań było trochę, ale co mogę powiedzieć na każde pytanie odpowiadaliśmy prawdę, bez nawet chwili namysłu, czasem warto mówić prawdę :))) a zapamietalismy bo w domku chyba z milion razy nasze odpowiedzi sobie mowilismy to i pytania sie przypomnialy:))

ps. mała rada, podchodząc do okienka pomyślałem.... zabić mnie nie zabiją a życie i tak będzie dalej trwało jak wyjdę z konsulatu....poza tym mój 2 tyg wyjazd to będzie minimum 10 tys zł. same wizy i bilety już mam za około 6 tys zl... wiec za tyle mozna naprawde w innym miejscu fajnie spedzic wakacje - tak sobie wmawiałem żeby nie było mi ciezko w razie odmowy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie teraz się dzwoni do ambasady w celu ustalenia terminu spotkania z konsulem czy tylko przez założenie konta na stronie. Jak na stronie to mam drugie pytanie chcę jechać z kolega jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze możesz przez skype ( ja tak robilem) dodajesz do kontaktów: : ustraveldocs-poland. i w ustawieniach włacz sobie klawiaturke numeryczna zebys mogl wybierac cyferki:))) wiesz typu for english press 2:))

lub

Osoby dzwoniące z Polski - +48 22 3071361

Konto musi być założone bo bez niego nie da rady nic zrobic czyli nie umowisz spotknia... co jest najwazniejsze... nie musisz nic robic na tym koncie... ja tylko wpisalem dane ....a reszte wszystko podczas rozmowy na skypie uzupelnilem... bo tak bylem pewniejszy ze nic nie zapomne:) juz taki jestem

mozesz jechac z kolega umowcie sie na ten sam termin ( o ile bedzie miejsce) ale z tego co wiem tylko rodzina moze razem podejsc do okienka bo przy rejestracji paszportow juz w konsulacie.... podeszly 2 osoby i pani powiedziala ze osobno bo nie sa rodzina, nawet na tym koncie jest mozliwosc dodania rodziny....niech mnie ktos poprawi jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...