Skocz do zawartości
pnau84

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

52 minutes ago, xkaaaaaamil said:

Witam, może nieodpowiedni temat ale nie znalazłem lepszego a zakładanie nowego z takim pytaniem jest trochę bezsensu. 

Orientuje się ktos, czy będzie możliwość umówienia się na rozmowe 31 grudnia? Do Warszawy mam około 4 godziny jazdy,  w sylwestra będę w Warszawie a niedługo będę wypełniał wniosek wiec może udałoby się załatwić wszystko podczas jednego wyjazdu?

W niedziele?

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Planuje jechac na rozmowę i bardzo mi zależy, żeby była ona do połowy następnego tygodnia. Jeśli jutro wypełnię wniosek i dokonam opłaty, jest szansa ze wyrobie się w tym czasie? Jak długo czeka się na zaksięgowanie wpłaty, dopiero wtedy mogę się umówić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, xkaaaaaamil napisał:

Planuje jechac na rozmowę i bardzo mi zależy, żeby była ona do połowy następnego tygodnia. Jeśli jutro wypełnię wniosek i dokonam opłaty, jest szansa ze wyrobie się w tym czasie? Jak długo czeka się na zaksięgowanie wpłaty, dopiero wtedy mogę się umówić?

Najlepiej zaplacic karta na stronie, od razu platnosc jest ksiegowana i mozesz sie umawiac na rozmowe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy próbie zapłaty taki błąd: Your transaction could not be accepted at this time. Please retry or use an alternative card.

Próbowałem kilka razy, bez skutku - co zrobić?

po odswiezeniu strony:

Transaction could not be processed

Edytowane przez xkaaaaaamil

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogłem zapłacić kartą debetową, więc wybrałem płatność internetową przelewem. Zrobiłem przelew około pół godziny temu z danymi które mi się pojawiły. Wszedłem na stronę z umawianiem spotkania i nic się nie zmieniło - jestem w miejscu, w którym byłem przed wykonaniem opłaty. Gdy opłata do nich dojdzie, automatycznie się coś zmieni?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, xkaaaaaamil napisał:

Nie mogłem zapłacić kartą debetową, więc wybrałem płatność internetową przelewem. Zrobiłem przelew około pół godziny temu z danymi które mi się pojawiły. Wszedłem na stronę z umawianiem spotkania i nic się nie zmieniło - jestem w miejscu, w którym byłem przed wykonaniem opłaty. Gdy opłata do nich dojdzie, automatycznie się coś zmieni?

Tak, zwykly przelew dochodzi troszke dluzej, prawdopodobnie jutro w godzinach porannych powinien byc zaksiegowany o ile wszystko dobrze zostalo wypelnione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpłaty w bankach są księgowane zwykle o określonych godzinach kilka razy dzienne (np. o 11.00, 15.00, 17.00 itd.). Jeśli zrobiłeś przelew dzisiaj w godzinach wieczornych, to wpłata zostanie zaksięgowana najprawdopodobniej jutro około południa. 

Zresztą godziny księgowania wpłat można sprawdzić w internecie, na tak zwanym elixirze. Inna sprawa, że z tego co kojarzę, to wpłaty za wniosek wizowy wpłaca się na londyński numer rachunku bankowy konsulatu, więc godziny księgowania mogą się różnić od tych polskich. 

Edytowane przez hakunaMATA
Chciałem dodać coś więcej do posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich.

Moje pytanie z trochę innej beczki. Chciałbym się wstrzelić z rozmową w konsulacie w termin miedzy 22 a 26 Stycznia, wiąże się to z moim wyjazdem na ferie zimowe do rodziny w okolicach Krakowa. Kiedy muszę wypełnić wnioski i dokonać opłaty by udało się umówić rozmowę w tym czasie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, Marcin Wal napisał:

Witam wszystkich.

Moje pytanie z trochę innej beczki. Chciałbym się wstrzelić z rozmową w konsulacie w termin miedzy 22 a 26 Stycznia, wiąże się to z moim wyjazdem na ferie zimowe do rodziny w okolicach Krakowa. Kiedy muszę wypełnić wnioski i dokonać opłaty by udało się umówić rozmowę w tym czasie ?

Zrob teraz to wszystko i umow sie wtedy kiedy Ci pasuje. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche OT ale jak zobaczylam zdjecie profilowe Marcina a pod nim Ilonki to sobie tak pomyslalam, ze moze powinni sie spotkac :P

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, pelasia napisał:

Troche OT ale jak zobaczylam zdjecie profilowe Marcina a pod nim Ilonki to sobie tak pomyslalam, ze moze powinni sie spotkac :P

Ooooo, stare ciotki biorą się za swatanie...:angry::P

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, pelasia napisał:

Eee, jak będzie wypełniał "wnioski" to znaczy, że już chyba zajęty jest :D.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12/15/2017 o 16:20, pelasia napisał:

Hahahahahah, musialby psa przywiezc ze soba do USA :D

Dnia 12/15/2017 o 18:29, haneczka019 napisał:

Eee, jak będzie wypełniał "wnioski" to znaczy, że już chyba zajęty jest :D.

Story of my life haneczka. Zawsze albo ktos mieszka tysiace mil ode mnie, albo nie jest zainteresowany kobietami, albo jest celebryta, albo jest zajety :D:D 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, ilon napisał:

Story of my life haneczka. Zawsze albo ktos mieszka tysiace mil ode mnie, albo nie jest zainteresowany kobietami, albo jest celebryta, albo jest zajety :D:D 

Nie trać nadziei Ilon, może ten drugi wniosek to dla... siostry :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.12.2017 o 20:55, ilon napisał:

Zawsze albo ktos mieszka tysiace mil ode mnie, albo nie jest zainteresowany kobietami, albo jest celebryta, albo jest zajety :D:D 

Nie przejmuj się. Zjedz paprykarz ;) Będzie lepiej! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Czołg napisał:

Nie przejmuj się. Zjedz paprykarz ;) Będzie lepiej! ;)

Dobra rada, dawno nie jadlam! 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.