Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nic nie da się zrobić... Może jakby ładnie poprosiła, to by udało się tego samego dnia? Chociaż to nie jest żadna pilna sprawa... A tak w ogóle co oni robią, że im to zajmuje 3 dni robocze? Wiza też nie jest przecież z nie wiadomo czego, że muszą ją tyle czasu produkować... A przy wizach nie było jakiejś rejonizacji? Tzn. że jak my jesteśmy z Łodzi, to możemy tylko w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Gusia21 napisał:

Może jakby ładnie poprosiła, to by udało się tego samego dnia? Chociaż to nie jest żadna pilna sprawa... A tak w ogóle co oni robią, że im to zajmuje 3 dni robocze?

 @Gusia21, masz pojęcie ile takich wiz jest wydawanych dziennie..? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam takiego pojęcia. Ale możesz mnie oświecić w tej sprawie. Nie znam się na procesie tworzenia wizy. Dla mnie to jest zwykła wklejka, którą można raz dwa druknąć. Tym bardziej, że wszystkie tak samo wyglądają. Wklepujesz odpowiednie dane gdzie trzeba i drukujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukują w odpowiedniej kolejności i pewnie z odpowiednimi informacjami wklepywanumi do komputera w tym samym czasie. Koleżanka musi poczekać na swoją kolej. Dlaczego ma być inaczej traktowana nic setki ludzi którzy zostali zatwierdzeni przed nią? Trzeba spojrzec dalej niz czubek swego nosa. Oni nie drukuja wklejek na prawo i lewo. Wszystko musi być sprawdzone, poukładane, aby bylo wydrukowane, wklejone, zapisane w poprawny sposób. To nie jest tak, że ktoś wchodzi do pokoju z drukarkami i drukuje setki wiz i wklejaja jak w fabryce na taśmie. To nie produkcja znaczków pocztowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem środe po wize B1 (after sales) - dostałem od firmy sporo papierów, ale konsul chciał tylko list od pracodawcy i mi go oddal po przeczytaniu. Powiedział że wiza zostala przyznana, ale mam wrazenie że konsulat jeszcze sie upomni o Purchase Order i kontrakt.. Rzeczywiście teraz trzeba czekać 3 dni na wydrukowanie wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...