Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry :)

Jestem przekonany że to będzie wyjątkowo udany urlop. Jak życie pozwoli, będę do Stanów wracał przez kilka lat z rzędu. W tym roku wschodnie wybrzeże, rok później analogicznie na zachodzie. No i wypadało by też przejechać sobie od wybrzeża do wybrzeża. Zarówno z geografii jak i historii wiem że USA są usłane ogromną ilością wyjątkowych i niesamowitych miejsc wartych poznania. A ponieważ zwiedzanie i poznawanie świata jest moją największa pasją oraz że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ten kraj może się dla mnie stać urlopowym kierunkiem turystycznym na kilka lat z rzędu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, Miszczo1212 napisał:

Hej, nie wiem czy ten temat jest jeszcze aktywny ale proszę o zamieszczenie pytan z jakimi spotkaly sie osoby, ktore juz mialy odmowe czy kilka odmow lub czy staraly sie do upadlego;)

jak to jest starac sie do upadlego ? hahaha

pytania sa glwonie te same...z tym, ze najwazniejsze i podstawowe rzeczy urzednik przy okienku widzi w swoim komputerze...

dodatkowe i wazne pytania to:

- dlaczego poprzednim razem dostales/as odmowe/odmowy promesy

- co zmienilo sie w twoim zyciu od ostatniego razu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staranie sie do upadlego mialem na mysli, ze ktos dostal wize za 4 czy 5 razem ;) mialem 1 odmowe i wiem jakie bledy popelnilem. Mam stala prace (6 lat w tym samym miejscu) itp tylko poszedlem 1 raz 1,5 roku temu gdzie po pierwsze mega sie stresowalem , glos mi sie lamal wiec inw dodatku zapytano mnie czy bylem gdziekolwiek za granica a ja ze nie i wsieli mnie napewno za przyszlego imigranta.Przeczytalem pol tego forum i doszedlem do wniosku, ze lepiej wrocic na rozmowe z pieczatkami z innych krajow a przez ten czas nazbieralo mi sie troche w paszporcie. Bedzie to wiarygodniej wygladac. Nawet jakas osoba turaj doardzala. A nad stresem nauczylem sie panowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sly6 napisał:

A lecisz teraz gdzie a wtedy gdzie leciales? Bo to jest tak samo ważne 

Tak mialem wpisane przylot NY, wylot LA na 13 dni. I jak zdecyduje sie na 2 rozmowe to wpisze tak samo. Z tym ze za 1 razem powiedzialem ze lece sam a teraz chcialbym z kumplem ktory dostal wize i nie ma kompana do podrozy. Gdzies jeszcze tutaj wyczytalem, ze jak ten ds160 zlece wypelnienie jakiemus posrednikowi czy biuro, ktore zajmuje sie wypelnianiem wnioskow wizowych moje szanse wzrastaja ale to pewne jakas sciema chyba ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Miszczo1212 napisał:

Tak mialem wpisane przylot NY, wylot LA na 13 dni. I jak zdecyduje sie na 2 rozmowe to wpisze tak samo. Z tym ze za 1 razem powiedzialem ze lece sam a teraz chcialbym z kumplem ktory dostal wize i nie ma kompana do podrozy. Gdzies jeszcze tutaj wyczytalem, ze jak ten ds160 zlece wypelnienie jakiemus posrednikowi czy biuro, ktore zajmuje sie wypelnianiem wnioskow wizowych moje szanse wzrastaja ale to pewne jakas sciema chyba ?;)

Jasne, ze sciema. Wypelnienie wniosku jest latwe, a i tak liczy sie rozmowa. Posrednik na nia za Ciebie nie pojdzie. Wypelnij wszystko sam i nie trac pieniedzy na posrednictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 22:26, Miszczo1212 napisał:

Tak mialem wpisane przylot NY, wylot LA na 13 dni. I jak zdecyduje sie na 2 rozmowe to wpisze tak samo. Z tym ze za 1 razem powiedzialem ze lece sam a teraz chcialbym z kumplem ktory dostal wize i nie ma kompana do podrozy. Gdzies jeszcze tutaj wyczytalem, ze jak ten ds160 zlece wypelnienie jakiemus posrednikowi czy biuro, ktore zajmuje sie wypelnianiem wnioskow wizowych moje szanse wzrastaja ale to pewne jakas sciema chyba ?;)

 

Ściema straszna ;) pośrednik na pewno jie zrobi tego lepiej niż Ty jeżeli bedziesz wypełniać to tak jak się powinno i zgodnie z prawda. 

wniosek to jedno a rozmowa z konsulem to drugie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...