Jump to content

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

Uwaga... mamy to! :D

Opisze sytuacje osobista i sam przebieg spotkania.
Ja 23 lata, informatyk, nie studiuje, tylko pracuje, moja dziewczyna 19 lat, pracuje jako sprzedawca w jednym ze sklepow w centrum handlowym, mieszkamy w Warszawie, wynajmujemy mieszkanie.
Spotkanie na 8 godzine, 8:20 wyszlismy juz na zewnatrz.
Sam przebieg do rozmowy zgodny z tym, co wszyscy tutaj pisali.
Nie bralismy tylko numerkow, tylko ustawila sie mala kolejka (bylismy chyba 7 w kolejce, wiec podeszlismy po 5 mintuach na rozmowe)

Z poczatku czynne jedno okienko, gdzie przyjmowala mila pani, ktora mowila po polsku. Za chwile otworzylo sie dodatkowe okienko, gdzie siedzial Pan, ktory nie wygladal przyjaznie, pondadto maglowal ludzi okropnie (przynajmniej takiego jednego chlopaka) no i rozmowa byla po angielsku.

Przyszla nasza kolej i juz mielismy kierowac sie do w/w Pana, ale otworzylo sie okienko trzecie, gdzie nas zaproszono i rozmowa wyglada nastepujaco:

- Dzien Dobry

- Cel podrozy? 
(odpowiedzielismy, ze Kalifornia)
- Na jak długo?
(14 dni)
- Czym sie zajmujemy?
(oboje pracujemy, ja tu i tu, moja dziewczyna tu i tu)
- Ile zarabiamy?
(tyle i tyle)
- Kto finansuje?
(my)

Chwile poklikal i wiza zostala przyznana, gratulacje :)

Witam, może nieodpowiedni temat ale nie znalazłem lepszego a zakładanie nowego z takim pytaniem jest trochę bezsensu. 

Orientuje się ktos, czy będzie możliwość umówienia się na rozmowe 31 grudnia? Do Warszawy mam około 4 godziny jazdy,  w sylwestra będę w Warszawie a niedługo będę wypełniał wniosek wiec może udałoby się załatwić wszystko podczas jednego wyjazdu?

Edited by Guest