Jump to content

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Hej. Czy ktoś słyszał o przypadku, iż osoba która nielegalnie przedłużyła sobie pobyt w usa o kilka miesięcy i wróciła do polski, to czy jest szansa na otrzymanie wizy? Minęło 13 lat od tego momentu. Nie ukrywam bylam głupia, pierwszy rok studiów i poleciałam. Dzisiaj jedyne o czym marze to i podróży poslubnej do usa. Z góry dziękuję za rady:)!

Szanse generalnie sa zawsze, ale nie ma żadnej gwarancji ze wize dostaniesz. Najważniejsze to przyznać sie do wszystkiego, nie kłamać we wniosku i wrócić w terminie. Od tego co napiszesz we wniosku i jak wyglada aktualnie twoja sytuacja życiowa zalezy jaka decyzje podejmie konsul w trakcie rozmowy. Bana raczej nie masz skoro tyle czasu minęło ale skoro raz zostałaś to niektórzy konsulowie moga juz nie zaufać. Próbuj.

Wiem, że prawdopodobnie gdzieś już to się przewijało... Ale czy jeśli jest się umówionym na spotkanie w godzinach porannych, to czy jest możliwość odbioru paszportu z wizą tego samego dnia? Nie chodzi mi o odbiór osobisty z ambasady (bo to raczej niemożliwe?), ale z oddziału firmy kurierskiej... Koleżanka w ostatniej chwili zdecydowała się na dołączenie do mnie w podróży i ma rozmowę 23 stycznia, a ja wylatuję następnego dnia...