Jump to content

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pierwszy raz po wizę się starałem, oto moje wrażenia po wizycie w ambasadzie w Warszawie: Umówiony byłem dziś na 9.45, byłem ok. 9ej, i od razu wszedłem, nie było żadnej kolejki. Na wejściu proszą o w

Cześć!  W oddzielnym poście pisałam, ze dostałam odmowę wizy w Amsterdamie, bo konsulowi nie pasowało moje wykształcenie i obecna praca (całkowicie dwa różne kierunki). Nie poddałam się i po mies

Troche OT ale jak zobaczylam zdjecie profilowe Marcina a pod nim Ilonki to sobie tak pomyslalam, ze moze powinni sie spotkac 

Pewnie tak:), a co do oplaty, czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie znajde druk zeby zrobic przelew poczta?:) Jeszcze nie zagdalam na strony ambasady, bo pewnie tam znajde odpowiednie druki?

Pozdrowka

Jagódka.br tak na stronie ambasady znajdziesz druk do przelewu i druk DHL - wypełniasz i drukujesz :)

ela321 gratulacje :)

mozna tez nie brac tego druku do oplaty ze strony Ambasady i wypelnic druk na poczcie ale komu by sie chcialo takie cos zrobic :)

ps dawno nie bylo tak na forum aby taka ilosc osob wychodzila z wizami w kieszeni :) ..kiedys z tym bylo roznie ..

Witajcie,

Przeczytalam sobie pokoleji caly szesciostronnicowy rozwoj tego postu i poczulam sie... o wiele lepiej :).

Bede starac sie o wize turystyczna na cale wakacje, a poniewaz nie naleze do osob pracujacych ani juz studiujacych, pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku uwazalam za malo prawdopodobne. Oczywiscie wiem, ze do rozmowy powinnam sie dobrze przygotowac, ale postawie na nautralnosc i luz. W sumie nie mam zadnej polskiej rodziny, do ktorej moglabym jechac, ale wydaje mi sie, ze moj chlopak- mieszkajacy i studiujacy w Chicago- bedzie dobrym ( i prawdziwym przede wszystkiem ) motywem mojego wyjazdu

:)

Male pytanie: czy powinnam posiadac "dowody" laczacej nas wiezi (potwierdzenie rezerwacji jego biletow lotniczych, ostatnio do krakowa, a wczesniej do Sevilli, gdzie mieszkalam przez ostatnie kilka lat)?

Slyszalam, ze podobno niektorzy konsulowie, co tak kilkaja w klawiature, sprawdzaja przez facebooka profile interesantow i ich zwiazki z osoba "zapraszajaca".

A moze nie powinnam w ogole nic mowic, ze mam chlopaka...-> no bo w koncu, jak kocha, to zostanie-> tak rowniez mozna by bylo pomyslec:/ (mam nadzieje, ze nie jest to dobra opcja-> wszak stawiam na szczerosc:) )

Wasze pozytywne reakcje naprawde wprawily mnie w dobry humor, pomimo tego iz mnie bezposrednio nie dotyczyly :)

Mam ogromna nadzieje, ze mi sie uda :) Pozdrawiammmm !!!

Ty moze i nie masz, ale Fejs Cie ma, hehe :)

Ale tak na serio, przez fejsa cofneli mojego kolege z lotniska juz. Bo okazalo sie, ze jest wspozalozycielem pewnej firmy w chicago i jechal wlasnie do pracy, co zatail na rozmowie..., ale o czym pochwalil sie na fejsie.