Jump to content

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pierwszy raz po wizę się starałem, oto moje wrażenia po wizycie w ambasadzie w Warszawie: Umówiony byłem dziś na 9.45, byłem ok. 9ej, i od razu wszedłem, nie było żadnej kolejki. Na wejściu proszą o w

Cześć!  W oddzielnym poście pisałam, ze dostałam odmowę wizy w Amsterdamie, bo konsulowi nie pasowało moje wykształcenie i obecna praca (całkowicie dwa różne kierunki). Nie poddałam się i po mies

Troche OT ale jak zobaczylam zdjecie profilowe Marcina a pod nim Ilonki to sobie tak pomyslalam, ze moze powinni sie spotkac 

Mata5 jak jest czasami?ze ktos sie denerwuje,stresuje a potem pisze na forum ze nie trzeba bylo,ze latwo poszlo..fakt to pisza osoby ktore dostaly wizy ale :)

Mata5 jak juz kiedys pisalismy,jak moze byc loteria jak ktos klamie?nie mowi prawdy a ze nie ktorzy co mowia prawde to sie nie udaje to czy cale zycie i sprawy sa jak loteria? :)

Witajcie :)

I mam niestety przykrą wiadomość ponieważ nie otrzymałam wizy i nie ze względy takiego, że nie uśmiechałam się czy nie patrzyłam w oczy czy też dlatego, że panikowałam bo poszłam już na luzie, uśmiech był, paniki nie było, jasne proste odpowiedzi, bez rozgadywania się... A pani konsul stwierdziła, że mam za małe więzi z Polską i do widzenia :) Nie jestem załamana, jak nie tam to gdzie indziej można pojechać choć nie powiem, że mi nie zależało. Będę próbować jeszcze raz, ale dopiero za jakiś czas :)

Według mnie to jest mega loteria i nie ma na to żadnego wzoru zachowań i nie można się niczego spodziewać. Przede mną wizę dostało wiele osób w moim wieku i młodsi i starsi więc nie wierze, że jako jedyna wywołałam wątpliwości u pani konsul, po prostu musiała w końcu kogoś odrzucić bo z tego co widziałam wszystkich przede mną puściła :)

Życzę powodzenia wszystkim i mam nadzieje, że choć wam się uda :)

Twój post mnie podłamał :) kurde... no to lipa... to pewno też się mogę pożegnać z promesa...

a czy jeśli chodze na studium i zaznacze to we wniosku to czy musze miec zaswiadczenie przy sobie czy uwierza ze chodze do szkoly?

a czy jeśli chodze na studium i zaznacze to we wniosku to czy musze miec zaswiadczenie przy sobie czy uwierza ze chodze do szkoly?

Mnie zapytała czy chodzę na studia i kiedy je skończę, nie chciała żadnego zaświadczenia, ani indeksu, ani legitymacji... :)