Skocz do zawartości

Prawo Jazdy W Colorado.


Gość arnold1412

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arnold1412

Co masz na myśli mówiąc o tych rachunkach ? Przecież to chyba jest zapisane w ich bazach iż tam przebywam. Cały czas Ci konsule Oficerowie męczą na lotniskach itd.

I o tych osobach, i o psuciu życia w USA ?

Wybacz mi moje żółtodziobstwo. No to w Kalifornii chyba podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

masz wykazac ze tam mieszkasz,placisz rachunki w danym stanie i jestes rezydentem stanu -co nic nie ma wspolnego z rezydentem USA-GC

I teraz jak przyjedziesz na pare dni to jak masz sie wykazac rachunkami?

a co mam na mysli z psuciem sobie zycia,a to ze ktos Ci moze takie cos zaproponowac jak wyjazd do danego stanu i ze bedziesz miec prawo jazdy i pare osob tak wpadlo i po co Ci takie cos ?to jest wlasnie psucie swojego zycia,swoich spraw w USA.

no i nic nie ma zapisane w komputerze ze placisz rachunki,chyba ze w elektrowni itd a nie w bazie danych miasta.

To samo masz w Polsce ze UM wie ze placisz rachunki za prad,gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arnold1412

Dzięki za łopatologiczne przedstawienie sytuacji. No lecz przyjeżdzam na kilka tygodni, (ale Tobie chodzi o kilka dni np w Nevadzie na czas zrobienia prawka) mam 17 lat i tak samo jestem rezydentem więc nie wiem skąd mam wziąć rachunki, tym bardziej pewnie te rachunki mają być ze stanu w którym będe robił to prawo jazdy.

Rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rachunki maja byc z tego stanu gdzie robisz prawo jazdy..bo chodzi o rezydenta danego stanu .

spytaj sie Ciotki,Wujka jak mozesz miec rachunki w USA,powinni Ci to wytlumaczyc

sa osoby ze wysylaja na swoj adres listy ,ze w danym miejscu mieszkaja-nie wiem jak kto jest teraz ale kiedys mozliwe bylo takie cos aby pokazac ze sie mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze przeczytałem, to oznacza , iż nie ma żadnej możliwości, i muszę być ich obywatelem/mieszkać tam/studiować. Cudownie. Dzięki Ameryko

Po co ta ironia?

Rozumiem, ze kazdy Chinczyk, Maorys czy inny Pakistanczyk bez problemu otrzyma w Polsce prawo jazdy, bedac turysta. Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu, juz od ponad 6 lat nie mozna w Colorado robic prawo jazd bez statusu lub na wizie turystycznej. Jest to jeden ze stanow gdzie naprawde sprawdzaja papiery pobytu. Pozostaje ci robienie prawka w PL a nastepnie wyrobienie miedzynarodowego prawka i bedziesz mogl sobie prowadzic samochod w USA bedac na wakacjach na wizie turystycznej bez wiekszych problemow.

pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Majac wize turystyczna wcale nie potrzebujesz tutejszego prawa jazdy, jesli oczywiscie wybierasz sie turystycznie:) Zrob sobie w Polsce miedzynarodowe prawo jazdy (to jest tylko papier do wypelnienia i oplata do wniesienia-na podstawie twojego biezacego prawa jazdy w PL oczywiscie) i po problemie. Bedziesz mial wazne na okres ok 2 lat-conajmniej kiedys tak wydawali.

Chybaze nie masz nawet polskiego, to kicha. Zamiast kombinowac co by tutaj/gdzie by tutaj wyrobic jakies prawko, rusz pupe i wyrob sobie w Polsce:)

Minal rok czasu...ciekawe czy prawo jazdy jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...