Jump to content
Guest arnold1412

Prawo Jazdy W Colorado.

Recommended Posts

Majac wize turystyczna wcale nie potrzebujesz tutejszego prawa jazdy, jesli oczywiscie wybierasz sie turystycznie:) Zrob sobie w Polsce miedzynarodowe prawo jazdy (to jest tylko papier do wypelnienia i oplata do wniesienia-na podstawie twojego biezacego prawa jazdy w PL oczywiscie) i po problemie. Bedziesz mial wazne na okres ok 2 lat-conajmniej kiedys tak wydawali.

Chybaze nie masz nawet polskiego, to kicha. Zamiast kombinowac co by tutaj/gdzie by tutaj wyrobic jakies prawko, rusz pupe i wyrob sobie w Polsce:)

Minal rok czasu...ciekawe czy prawo jazdy jest:)

Hej,

a czy wiesz moze jak wyglada kwestia kiedy ma sie prawo jazdy wloskie i jest sie na wizie H? Czy to jest podobnie jak z polskim..ze trzeba zamienic jakos na miedzynarodowe i na takim jezdzic?

Co prawda do tej pory nie mialam problemu np.z wypozyczeniem tam samochodu, ale zastanawiam sie, czy musze dopelnic jeszcze jakis formalnosci? Wyjezdzam za miesiac i wolala bym sie nie wracac do Polski z powodu prawka..

z gory dziekuje za wszelkie wskazowki :)

moze mozesz zdac prawko w usa?ja tak zrobilam nie jestem pewna czy twoja wiza na to pozwala ale zdac prawko tutaj jest bardzo prosto i tanio.

Tak, ale po warunkiem ze posiada się legalny pobyt w USA.

Tak, ale po warunkiem ze posiada się legalny pobyt w USA.

legalny w sensie wiza? GC czy...?

Zdecydowanie nie zamierzam pytac o 'legalizacje' mojego wloskiego prawo jazdy bedac nielegalnie ;)

Ja w MD tez musialam zdawac. Ale warto zaznaczyc, ze te testy to chyba przedszkolak by zdal ;)

no tak test byl bardzo prosty....przeczytalam ulotke do egzaminu dzien wczesniej wieczorem i nastepnego dnia zdalam....ale Amerykanin obok co zdawal mial duze problemy z testem.... i po 5 miunatach zrezygnowal...tak wiec chyba my Polacy jestesmy do wiekszych wyzwan przygotowani...

Ja zdałem znając cztery słowa po angielsku. Gdy na końcu wyskoczył napis w rodzaju: you have passed test nie wiedziałem co to znaczy. Tylko zielony kolor okienka pozwalał przypuszczać ze chyba jest dobrze.