Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

opinie sa bardzo rozne. jeszcze do niedawna ludzie mieli o nich bardzo zla opinie - slaby serwis pokladowy - oszczedne jedzenie i chamskie stewardessy. mojej rodzinie kilka lat temu tez podpadli jak malo kto i od tego czasu nimi nikt od nas juz nie latal... ale moj ojciec dzis wrocil nimi (sluzbowo) z chin - i byl doslownie zachwycony..... ;-) najwidoczniej musieli sie zmienic na przestrzeni lat ;-)

tutaj masz opinie innych pasazerow:

http://www.airlinequality.com/Forum/af.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jedno. bilet do NY w Air France kosztuje 2300zł a ja kupilem za 2900zł a Lufthansie... ciekawe jest to ze w AF mieli wiecej wolnych rezerwacji niz w pozostalych liniach...

on tak po prostu nie "kosztuje" tyle i tyle. to juz nie te czasy. teraz bilety kosztuja od X do Y, a ten koszt 2300/2900 to byl koszt na dana chwile.

wierz mi, na air france w "sezonie na dany kierunek" tak samo trudno znalezc wolne miejsca w klasie ekonomicznej jak na inne linie. a air france i tak z reguly jest tanszy niz inne linie.

2 lata temu zima lecielismy swissem do tajlandii. bilety kupowalismy z 3-miesiecznym wyprzedzeniem. w dniu zakupu naszych biletow, air france oferowal swoje bilety o polowe taniej - a na tydzien przed wylotem, nie bylo juz miejsc - ani w air france, ani w swissie. tak samo bylo ostatniego lata jak lecialem do usa - w air france wczesniej sie skonczyly wolne miejsca niz w lufthansie/united! ;-) wiec nie moga juz byc takie zle ;-) ale ludzie chyba nadal zyja ta opinia o tym jaki to ten air france jest beeee :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej To jakieś niemożliwe że płacisz 1800

Chyba że w jedną stronę ?

Ja się dziś dowiedziałam, że za bilet z wylotem 3 czerwca płacę ...2945 i co wy na to?

MAJĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!

Też do NY.

Też mało co nie spadłam z krzesła i spadam nadal :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...