Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli lecisz przez rzym fiumicino (FCO), to sie przygotuj na kiloooooooooooometroooooooooooowa przechadzke miedzy gate'ami - i kilometroooooooooooooooooooooowe kolejki do wszelkiego typu kontroli bezpieczenstwa po drodze(szczegolnie jesli trzeba isc z 1 konca terminala na drugi - jak ja mialem  :? ).  te wszystkie mity o tym jaki to frankfurt jest "och ach wielki" przy tym gasna - bo wiekszosc nie widziala np tego lotniska. ;-)

Potwierdzam. Kiedys o malo nie spoznilam sie na samolot, bo myslalam, ze dystans jest mniejszy. Kilometry, mowie Wam :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
No tak. Ale maja jedna przewage - nawet na krotkich europejskich lotach daja darmowe winko. Przynajmniej dawali ostatnio jak lecialam Alitalia (luty 2004).

a latem lody (rozki)! :drink: a to wino to nawet LOT podaje w krotkich europejskich - (lufthansa tez )(nawet w tych ATRach - chyba dla znieczulenia sluchu i blednika ;) ) :smt030

a najlepiej wspominam SWISS przez "reformami" - szampan nawet na krajowych 30-minutowych lotach w klasie ekonimicznej (w szklanym kieliszku!;-) ) ;-) teraz tylko w business..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Już sprawdzam te stronki ;)

Kurcze następny stres to będzie taki, że ląduję na tym lotnisku po 15:10 a o 15:55 już mam następny lot z innego terminala, czy oby zdążę? Czy znacie to lotnisko z autopsji? Trudno jest się tam poruszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotnisko jest ok, choc wiele osob czasem narzeka (w niektorych miejscach taki betonowy PRL, a w niektorych nowoczesny rodem z star trek ;-)) ale nie martw sie. - jezeli Twoj samolot z Polski sie lekko spozni, to wtedy wyjdzie po Ciebie personel lotniskowy, "chwyci za reke" i biegiem zaprowadzi skrotami tam gdzie trzeba albo przewioza takim busikiem z samolotu ;-) a poza tym, samoloty nigdy nie odlatuja o punkt XX.XX, tylko zawsze z lekkim opoznieniem- szczegolnie te dalekobiezne (nadrabiaja w powietrzu no i poza tym zawsze czas przelotu podaja z marginesem okolo 30min-1h). no i do tego zanim tak po prostu "odleca" (gdybys bladzila po lotnisku), najpierw kilka razy wywolaja Cie po nazwisku, zanim zamkna wejscie. - a jak Cie wywolaja, to wystarczy, ze kogos z obslugi lotniska poprosisz o pomoc, to Cie na pewno przeprowadzi wszedzie przejsciami dla "priority passengers" a nawet zawiadomi obsluge, ze juz idziesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak jest, to mnie uspokoiłeś w pewien sposób UFFF

Ale i tak to dla mnie będzie niesamowity stres i w ogóle, lecę pierwszy raz ;)

Ale z drugiej strony już się nie mogę doczekać :)

Jak myślisz czy jest szansa na to że ktoś z Polski będzie leciał tym samym lotem i będzie też miał przesiadkę na tym lotnisku do NY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...