Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam ten sam problem Kaya.......sama, pierwsz raz, z przesiadką we Frankfurcie, na którą mam godzinkę......

Damy radę ;) czytamy forum, pytamy więc jak może być inaczej :wink: :)

Jestem przekonana, że teoretyczne przygotowanie pomaga wyśmienicie zdać egzamin praktyczny 8)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po raz pierwszy tak zupelnie sam (bez towarzystwa rodzicow ani siostry) polecialem do usa... lecialem poznan - warszawa- nowy jork - san francisco - chicago - warszawa - poznan - i sobie poradzilem majac 16 lat (ze zmianami terminali na jfk i ord)! ;-) a potem lawinowo zaczalem odbywac zupelnie samemu loty europejskie z przesiadkami w zurichu, londynie, kopenhadze, paryzu itd itp i sobie bez problemu radzilem... a Wy ile macie lat? (pytanie retoryczne ;-) ) wiec jak mozecie sobie nie poradzic?! ;-) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem Santa... jest też czysto teoretyczny ;) :wink: myślisz, że chodzi o wiek ?? Santaniu... hi hi o doświadczenie, praktykę, które są nie tylko tu istotne :wink:

My nie miałyśmy tego szczęścia, aby podróżowac z rodzicami czy siostrzyczką i teraz tak, na (a raczej przez :) ) głęboką wodę ....więc nas nie strasz, nie potępiej, nie wyśmiewaj tylko wspieraj doświadczony młodzieńcze hi hi :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dotrę cała do USA i będę miała stały dostęp po netu to dam ci Wiola znać jak było, w ogóle już się nie doczekam he he ;)

U mnie to samo: nigdy nie podróżowałam dalej niż Niemcy i to autokarem, więc wszystko inne to nowość, ale i potem będzie spore doświadczenie i my też będziemy już obcykane co i jak :):lol::lol::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...