Skocz do zawartości

Informacje O Wizie J-1 Od A Do Z.


Rekomendowane odpowiedzi

Zeby starac sie o wize J musisz miec "designated sponsor" ktory wystawi ci dokument DS-2019. Takim sponsorem nie jest osoba fizyczna, tylko organizacja (http://eca.state.gov/jexchanges/index.cfm).

Wszystko to masz wyjasnione w witrynie ambasady amerykanskiej w Warszawie.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wi...wej.html#aupair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

malo znasz sie na tym bo chociaz przejzalas moje linki ktore Ci podalem wczesniej

tam jest napisane co musisz Ty spelnic,gdzie sa organizacje ,co musi spelnic rodzina aby starac sie o dokumenty i Ciebie ,,nie wiem czy ten kolega takie cos bedzie chcial zrobic ale kto wie..

napisalas tez o wize turystycznej,jest tak jak piszesz,ze lecisz zwiedzic USA,w odwiedziny i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałam te linki.

Chcieć by może chciał. Ale on teraz siedzi w Dortmundzie, Później do Polski przylatuje. Do Ameryki wraca za jakieś dwa miesiące. I nie ma tyle czasu by się tym zajmować. Ale chyba jednak wiza turystyczna to najlepsze rozwiązanie. No ale tak czy owak, bardzo dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. tylko wiesz, ja będąc tam w USA (taki jest plan) będę zajmować się i dziećmi, które jak się dowiedziałam w domu pojawiają się w weekend, bo u matki mieszkają. A zajmowałabym się domem, bo jak to zapracowani mężczyźni- nie mają na nic czasu. I pomagała im dowiadywać się np o ceny danych usług, na polskim i amerykańskim rynku, a gdy dzieci by się pojawiły to i nimi bym się opiekowała. Do tego zwiedzać też dużo będę i to znając życie więc niż bym tam "pracowała". A nie wiem czy w takich programach dla au pair przypadkiem też dość szczegółowo nie analizują sytuacji. Więc chyba postaram się o wizę turystyczną, a to co już będę tam robić, to już zostanie tylko między tymi do których jadę. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...