Skocz do zawartości

Wiza I Dokumenty Poprzez Immigration Office ? Problem..


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu pisze z rodziną z usa, która chce mnie jako swoja au pair na wakacje. Myslalam o tym wczesniej ale zrezygnowalam z pomyslu bo jak wiadomo jest duzo zalatwiania dokumentow, wizy i wszystkiego. Jednak po tym jak zamiescilam na dwóch stronach z au pair moje profile, jedna rodzina z NY napisala do mnie, czy chce u nich pracowac.

Napisali mi ze powinnam napisac do Immigration Office na maila usconsultantreps@mail2Usa.com, z pytaniem o dokumenty i platnosci. Biuro odpisalo mi na drugi dzien, zebym podala swoje dane, w drugim mailu napisali ze moja host family, skontaktowala sie rowniez z nimi i powiedziala ze chca pokryc czesc moich platnosci. Na poczatku zostalo podane $1.850, a po ich dolaczeniu sie, mi zostala by kwota $1,200 (wiza, ubezpieczenie, bilet,) pisza ze wize dostaliby w czasie 2-3 tygodni.

Tu wklejam fragment od nich:

A Total of $1,850.00 will be sent to the Headquarter in UK to enable us process the necessary Documents for the visa, work permit, Medical Insurance and some other document for you to Travel to United States of America, and all other necessary documents as well.

All Documents will be processed and arranged here in our Office after which will be forwarded to the America Embassy along with your Flight Ticket. Also, some Copies of your Traveling Document(s) will also be sent to you. After we have finish processing your traveling documents. We will begin in earnest once we receive all necessary Details..

Jednak wydaje mi sie to zbyt proste, nic o tym nie slyszalam i dlatgo mam pytanie czy to wszystko jest rzeczywiscie tak jak ma byc? legalne ? Czy ktos to wczesniej robil ?

Byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedz i pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj sie tej rodziny dlaczego Oni chca abys z tej firmy korzystala oraz gdzie mozesz znalesc Ich strone www,Ich adres do korespodencji -tej firmy bo sam e-mail ale za duzo Ci nie powie

chyba niczego nie wyslalas?

wpisz sobie w google adres e-mial i jesli bylby gdzie zarejestrowany to wyszlo by cos a tak nic nie ma..

a ta rodzina to masz Ich dane ,gdzie mieszkaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic im nie wysyłam. za bardzo im sie cos spieszy do "dokonania formalnosci i zaplat z mojej strony"

rozmawialam z kolezanka która twierdzi ze to nie moze byc prawda bo domena tego maila jest dostepna dla kazdego i kazdy mogl go zalozyc.. pewnie po prostu chca wyłudzic pieniadze.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

No niby jets jakies podobienstwo ale podali mi strone internetowa i maila nie wiem sama juz bo tez mam zaplacic okolo$1180???

poradzcie moze ta agencja jest ok???? moze powinnam zaryzykowac rodzina chce do mnie zadzwonic hmmm sama nie weim????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here is a total cost breakdown of the different fillings we will be making for your visa

1. I-129 Petition for a Non-immigrant Trainee Worker $200.00

2. I-765 Application for Immigrant Authorization. $280.00

3. I-131 Application for Travel Document. $220.00

4. Immigration Attorney fees (For legal fillings at Ministry of Justice) $250.00

5. NOTE: Filing J1-or L-1 petitions must submit supplemental fraud prevention fee of $230.00.

Total cost is $1180.00

To jest za co pobieraj oplate sprobuje wkleic czesc listu wszystko niby ok bo czytalam ale kurde tak sie boje a z kolei jesli sa ok to moge stracic fajna szanse na wyjazd marzen...

email:usa.aupair@blumail.org

a stronka http://usatravels.webs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...