Skocz do zawartości

Denver


Ollaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
LOL. Poczekaj powiedzmy do wrzesnia. Teraz kurcze GORACO!!! 32 stopnie C na wysokosci poltora kilometra to jednak jest strasznie meczace.

Proponuję MNIE odwiedzić. Jest teraz 11.50 wieczorem. Temp. 29 st. C i 81% wilgotności. Boję się z domu wyjść, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej wszystkim ;-) Wybieram się po raz kolejny do Denver (już trzeci raz z rzędu) i właśnie zaczęłam się zastanawiać nad wyrobieniem ponownie międzynarodowego prawa jazdy (moje poprzednie straciło ważność). Jest sens? Bo podczas moich ostatnich pobytów nie zdarzyło mi się żeby policja mnie kontrolowała czy cokolwiek. Stąd moje pytanie bo zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle ma sens. Jeśli ktoś ma jakieś w miarę potwierdzone informację to byłabym wdzięczna za napisanie ich tutaj.

PS. Mój wyjazd rok temu dosyć się skomplikował. Po miesiącu pobytu skręciłam kolano i kolejny miesiąc miałam nogę w stabilizatorze. Jeszcze do niedawna kontuzja kolana nie pozwalała mi o sobie zapomnieć. Na szczęście pomijając jazdę na lotnisku wózkiem inwalidzkim wróciłam cała i "zdrowa" do Polski ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzić samochód oczywiście, że mam plan. Chodzi o to, że podobno w niektórych stanach wystarczy mieć polskie prawo jazdy i nikt nawet nie pyta o międzynarodowe. Zwłaszcza, że to prawo jazdy międzynarodowe to jest jakaś kpina i aż wstyd pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...