Skocz do zawartości

Jacys Polacy W Colorado Springs?


Berkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...

Ja tam mam 3.5h do Colorado springs, a jak korki na I25 to nawet 4.5 moze byc. Wiec, na piwo sie niestety nie lapie :( przez moment myslalam, ze Sly6 na wakacje przylecial :)

to masz kawalek sporawy w takim razie :) haha ja tez na wakacjach w COS wlasnie bylam, a niebawem na stale, ale...no...ja to nie sly6 tylko Sly i plec nie ta sama :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sly,

Ja mieszkam w Colorado Springs od konca marca tego roku ....chetnie sie spotkam na kawe czy herbate ;)

Hej Sonia,

Super! Sounds great! Co prawda dopiero bede przyjezdzac na stale w listopadzie, max grudniu, ale...zawsze mozna byc w kontakcie i zaplanowac cos, gdzies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne;) widzialam twoja wczesniejsza wiadomosc....jak Ci sie podobalo na wakacjach w CS? Ja jeszcze jestem na etapie odkrywania tego miasta...

Bardzo mi sie podobalo...z lazienki w sypialni mam widok na gory <3, niedaleko w sumie do Red Rocks Canyon...bylam w 7 Falls, Garden of Gods, na Tacosach u Rudy i u Pani z Polski w European Caffe...

Cisza, spokoj, swieze powietrze....aaaa...I love Colorado! :) Zreszta bylam tam (nie w Springs) trzeci raz i pozwiedzalam sporo...az po GJ i Moab :) i wiem, ze jeszcze sporo przede mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne;) widzialam twoja wczesniejsza wiadomosc....jak Ci sie podobalo na wakacjach w CS? Ja jeszcze jestem na etapie odkrywania tego miasta...

Bardzo mi sie podobalo...z lazienki w sypialni mam widok na gory <3, niedaleko w sumie do Red Rocks Canyon...bylam w 7 Falls, Garden of Gods, na Tacosach u Rudy i u Pani z Polski w European Caffe...

Cisza, spokoj, swieze powietrze....aaaa...I love Colorado! :) Zreszta bylam tam (nie w Springs) trzeci raz i pozwiedzalam sporo...az po GJ i Moab :) i wiem, ze jeszcze sporo przede mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...