Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyło się na to kilka niekorzystnych czynników ale w szczególności : brak doświadczenia w oferowanych pracach i konieczność dojazdu do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjna co by mnie kosztowało około 70 zł. w jedną stronę. Niestety realnie patrząc nie była to oferta dla mnie. Gdyby rozmowa z pracodawcą nie była konieczna lub możnaby ją przeprowadzić przez Skype to co innego. Tak czy inaczej będę wyczekiwał kolejnej takiej oferty bo USA wciąż figuruje na 1 miejscu w mojej liście Państw do zobaczenia/życia w nich.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie jestem pewna, ale CHYBA bede robila H2B dla pewnej firmy w South Carolina. Beda potrzebowali jakies 8-10 osob. Jesli bede Cos wiedziala to dam znac.

Znam wlasciciela firmy, ktora mysli o Polakach na H2B i powiem, ze naprawde fajny facet, znam ludzi, ktorzy dla niego pracowali, nikt nie narzekal, duzo nadgodzin, male koszty utrzymania w USA, bo zakwaterowanie blisko pracy. Gdybysmy robili H2B to dam Wam znac i nie bedzie w to wlaczana zadna firma z Polski - sami porozmawiajcie z wlascicielem przez Skype i tyle. Na razie czekam na jego odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jestem pewna, ale CHYBA bede robila H2B dla pewnej firmy w South Carolina. Beda potrzebowali jakies 8-10 osob. Jesli bede Cos wiedziala to dam znac.

Znam wlasciciela firmy, ktora mysli o Polakach na H2B i powiem, ze naprawde fajny facet, znam ludzi, ktorzy dla niego pracowali, nikt nie narzekal, duzo nadgodzin, male koszty utrzymania w USA, bo zakwaterowanie blisko pracy. Gdybysmy robili H2B to dam Wam znac i nie bedzie w to wlaczana zadna firma z Polski - sami porozmawiajcie z wlascicielem przez Skype i tyle. Na razie czekam na jego odpowiedz.

No proszę, tak optymistyczna nowina a ja dopiero sie o tym dowiaduję. Zgłaszam się do wzięcia udziału w tym wyjeździe (zakładając, że wszystko wypali). Skoro to wyjazd na wizie H2B to domyślam się, że nie jest to praca wymagająca specjalnych kwalifikacji ? Jeżeli będzie Pani miała wolny czas i pewność co do organizacji tej pracy to proszę o dokładniejsze informację typu rodzaj pracy, stawka godzinowa etc.

P.S.

Dobrze mieć taką osobę jak Pani na forum, szukałem pracy na H2B bez większej nadziei a tu nagle widzę światełko w tunelu. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem pewna, ale CHYBA bede robila H2B dla pewnej firmy w South Carolina. Beda potrzebowali jakies 8-10 osob. Jesli bede Cos wiedziala to dam znac.

Znam wlasciciela firmy, ktora mysli o Polakach na H2B i powiem, ze naprawde fajny facet, znam ludzi, ktorzy dla niego pracowali, nikt nie narzekal, duzo nadgodzin, male koszty utrzymania w USA, bo zakwaterowanie blisko pracy. Gdybysmy robili H2B to dam Wam znac i nie bedzie w to wlaczana zadna firma z Polski - sami porozmawiajcie z wlascicielem przez Skype i tyle. Na razie czekam na jego odpowiedz.

Pani Karino , jesli bedzie cos wiecej wiadome , to prosimy o info :) a w jakiej branży jest to praca ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pati345

Dzięki za zainteresowanie tematem, niestety z tego co czytałem na forum to i owszem, mają kolejną ofertę pracy ale dla osób które brały udział w rekrutacji do pracy na Florydzie. Patrząc na to z innej strony dobrze, że jest jakiś ruch w ofertach H2B, nawet tak mały jak w tej chwili (znalazłem tylko dwie oferty na H2B w tym roku, obie z Fostera). Obecna sytuacja daje nadzieję na to, że pojawią się kolejni pracodawcy a ja tymczasem czekam, czekam i czekam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...