Skocz do zawartości

Chicago I Okolice


pacio177

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ahh uwielbiam taką nutkę ironi :) ok w takim razie gdzie mozna kupic ich ciuchy ? kiedys ciocia mojej kolezanki przywiozła mi z Chicago koszulke Pepe Jeans a więc jest prawdopodobne gdzies kupic ich "szmaty" :) wpisąłem w google i wyskoczyły mi sklepy typu "ecko outlet" , "esprit outlet" wiec mogę sie spodziewac ze beda tam ciuchy pepe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woodfield Mall - jeden z najwiekszych centrow w okolicy Chicago. Znajdziesz tam wszystkie marki. Bedzies zmial z 6h chodzenia po tym centrum. Warto ! Na pewno cos sobie kupisz.

Jak bedzies zmieszkal w Des Plaines to masz tam male centrum handlowe Golf Mill, tez sobie zawsze cos w nim kupisz.

W dzielnicy Skokie tez jest Macy's.

W Des Plaines masz i Marshal i Old Navy.

Podobne do Marshal sklep- Burlington ( przecenione markowe rzeczy- nawet po 60-70 % ! )

W samym Des Plaines bedziesz mial od groma sklepow !

Pozdrawiam

Perfumy kupisz i w Sears, JcPenny, Marshal, Burington. Wszedziej !

Taniej w Marshal i Burington, ale bedzie mniejszy wybor.

W Target rowniez sa perfumy.

To wszystko masz w Des Plaines.

Jesli zechcesz ogladnac jakis Film, rowniez w Golf Mill jest kino, bardzo duze.

Bardzie eksluzywne kino znajdziesz w Rosemont - Muvico.

Masz tutaj stronke Golf Mill Center.

http://www.golfmill.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moim zdaniem najlepsze centra handlowe są właśnie w Schaumburgu i Gurnee, + outlety w Aurorze. Ciekawym centrum jest też Old Orchard na Skokie, szczególnie latem i w ładną pogodę, gdyż centrum jest tak skonstruowane, że pomiędzy sklepami chodzi się po dworze :)

A jeśli chodzi o miejsca warte zwiedzenia, to poza Willis Tower polecam Shedd Aquarium oraz Field Museum - wszystko znajduje się w ścisłym centrum, ale trzeba sobie zarezerwować trochę czasu na zwiedzenie tego:P Przy okazji można zahaczyć o jakąś imprezę w Millenium Park. A jak już komuś znudzi się miejski zgiełk, to polecam Botanic Garden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...