Skocz do zawartości

Przesiadka w Paryzu (Charles de Gaulle Airport) do NYC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, ja mam wylot 27 maja z Krakowa Lotem, w Paryżu zmieniam terminal z 2B na 2A (mam ok. 2 godzin czasu). Do NYC lecę American Airlines i muszę odebrać kartę pokładową.

Nie znam języka, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak i gdzie mam to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam wylot 27 maja z Krakowa Lotem, w Paryżu zmieniam terminal z 2B na 2A (mam ok. 2 godzin czasu). Do NYC lecę American Airlines i muszę odebrać kartę pokładową.

Nie znam języka, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak i gdzie mam to zrobić?

masz na mysli, ze nie znasz francuskiego czy ze angielskiego tez?

procedura bedzie wygladala tak: najpierw w krakowie sie odprawisz - dostaniesz karte pokladowa do paryza, a Twoj bagaz nadadza juz do samego NYC - wiec nie bedziesz go odbieral w paryzu. w paryzu jak wyjdziesz z samolotu, musisz znalezc na (takim duzym, zbiorczym) ekranie/tablicy, z ktorej bramki ("gate") odlatuje Twoj samolot do NY z tego temrinala 2A. i wtedy idz prosto do tej bramki - tan na pewno bedzie juz ekipa lotniskowa/american airlines odprawiajaca ten lot i podejdz do nich - oni wydadza Ci karte pokladowa na ten lot. nie musisz nigdzie wychodzic i sie odprawiac "od poczatku" tak jak to zrobisz w krakowie - a jedynie musisz podejsc do wyjscia do samolotu - tak jak opisalem powyzej :-)

skoro nie znasz jezykow, mozesz przygotowac sobie kartke, na ktorej bedziesz mial po angielsku/po francusku napisane, ze chcesz dostac karte pokladowa na lot AA [XYZ] i wtedy pokazac to razem z biletem komus z obslugi lotniska - a oni na pewno sie Toba zajma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć jak w sierpniu pierwszy raz lece samolotem i to w dodatku sam do Atlanty i mam godzine na przesiadke na lotnisku w Paryżu (wylot z Poznania), a co ja mam zrobic na lotnisku to ja wogle nie wiem (jedynie mniejwiecej, że najpierw do odprawy bagażowej potem do odprawy paszportowej a nastepnie do gate :) )

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć jak w sierpniu pierwszy raz lece samolotem i to w dodatku sam do Atlanty i mam godzine na przesiadke na lotnisku w Paryżu (wylot z Poznania), a co ja mam zrobic na lotnisku to ja wogle nie wiem (jedynie mniejwiecej, że najpierw do odprawy bagażowej potem do odprawy paszportowej a nastepnie do gate :( )

Pozdrowienia

no wlasnie... no to juz wszystko wiesz! :-) a w paryzu robisz to samo co kolega(zanka) Czaszka... ;-) a jakby co, to dostaniesz dodatkowe instrukcje na lotnisku w poznaniu... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha w biurze podróży powiedziano mi że kartę mam odebrać w stanowisku TRANSFER DESK.

Czyli nie zmienia to procedury podanej powyżej?

wtedy zmienia. po prostu zamiast odebrac/"wyrobic" karte pokladowa przy wyjsciu (gate) do samolotu, podchodzisz po drodze do transfer desk i tam ja dostajesz ta karte. a jak ja dostaniesz, to idziesz dalej - szukac wyjscia z ktorego odleci samolot... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...