Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja lądowałem na JFK, nie miałem odprawy w Dublinie tak ja kto niby miało być. Potem się jeszcze okazało, że ambasada się machnęła w moim numerze wizy i wzieli mnie na 'soft secondary' gdzie to sobie wyjaśniali (bez mojego udziału), to trwało jakieś 40 minut ale powiedzieli, że po prostu jest literówka i dlatego to całe zamieszanie. Jeśli chodzi o resztę to jedynie pytanie było, czy narzeczona czeka na mnie na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm... a co niby miało być w Dublinie? Ja startowałam z Berlina i odprawa była zwyczajna, choć zwróciłam kobiecie z linii lotniczych uwagę, że lecę na K-1 - widziałam, że w paszporcie przygląda się turystycznej. Przez moment nie rozumiała, o co chodzi: jak to, masz dwie wizy? ;) Nie wiem, czy to miało znaczenie, czy nie, ale ponieważ wprowadzała jakieś dane do komputera, to na wszelki wypadek wyjaśniłam, o co chodzi i na której wizie wlatuję tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigella osoby lecace do USA turystycznie przechodza odprawe taka sama jak przy ladowaniu w USA wiec odciski palcow,I-94 itd

ale widac ze to nie dotyczy wiz takich jak k-1 ...

ta Pani to byla urzedniczka,pracownikiem niemieckim czy tez amerykanskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis otrzymalam mejla z moim NOA2. Czyli teraz musze czekac na list i tam bedzie wszystko napisane dokladnie co potrzebuje tak?

Inna sprawa ... 19 grudnia przeprowadzam sie z berlina do polski. Czyli teraz chyba jestem przypisana do ambasady niemieckiej. Czy teraz mam zadzwonic do ambasady w polsce, w niemczech czy gdzies w usa?

Jesli chodzi o tlumaczenia, czy swiadectwo o niekaralnsci tez musi byc tlumaczone na angielski? Slyszalam ze tylko akt urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...