Skocz do zawartości

Czemu dolar tak rośnie???


jokssi

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde akurat wtedy gdy mam kupić dolary na wyjazd do usa 13 czerwca, dolary idą w górę, a jak miałem nimi płacić to szły w dół. CHOLE... ;) Poradźcie czy lepiej czekać aż spadnie ich cena czy kupić je teraz zanim jeszcze ich kurs wzrośnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

niestety, taka mamy obecnie sytuację gospodarczš. cena paliwa na wiecie rosnie..mamy niepewna sytuację w kraju, dlatego dolar rosnie. nie tylko, dlatego ze zbilzaja się wakacje.jesli chcesz wylatywac 13 czerwca kup teraz, jesli mialbys wylatywac ponizej, na Twoim miejscu wstrzymałabym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug "Analizy technicznej rynkow finansowych" dolar jest najslabszy w styczniu ;)

Aczkolwiek analitykom finansowym juz wielokrotnie udowadniano, ze moga sie mylic, to ja osobiscie obstawiam trend rosnacy dla dolara. 8)

A tak btw, tydzien w temu piatek byl dobry dzien na kupno dolara - piekna znizka wywolana korekta trendu wzrostowego.

Podsumowujac: tak, bardzo lubie ta tematyke :roll: i tak, dolar bedzie rosl (imho) - ale przeciez po powrocie bedzie cie to cieszyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nasz rzad i Sejm wciaz beda urzadzac takie szopki jak dotychczas (podanie sie do dymisji, glosowanie nad samorozwiazaniem...) to kapital bedzie uciekal gdzie pieprz rosnie i kurs pojdzie jeszcze bardziej w gore. Ale to dla was, szczesciarzy powracajacych z kieszeniami wyladowanymi bucksami, chyba dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar tez podobno idzie w gore poniewaz zblizaja sie wybory,tak jest zawsze..

Co do kwoty 350 $ to raczej troszke malo.Ja na przyklad na dzien dobry musze zaplacic 130$ depozytu za mieszkanie pluz 100$ za czynsz z gory plus jeszcze autobus na miejscu,czyli na dzien dobry idzie 250$ a trzeba jeszcze kilka tygodni wyzyc...

Duzo zalezy od tego jakie masz wydatki na dzien dobry ale radzilbym te 500$ miec.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że trzeba mieć 475$ na granicy, to jak ktoś wspomniał kwestia twoich wydatków które w pierwszych dniach musisz zrealizować, ja za housing deposit zapłaciłem już w w polsce więc mnie tylko bedzie kosztoała podróż z NYC do williamsburga (koło 100$) no i trzeba mieć jakąś kase by sobie jedzenie kupować przez pierwsze dwa tygsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...