Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i poszło bez problemu. Zajęło mi trochę więcej niż 1 minutę ale w końcu musiałam wpisać 4 osoby ;) . Zdjęcia też wszystkie przeszły bez problemu :) .

Życzę wszystkim forumowiczom powodzenia, chowam wydruk z Confirmation Number na 7 miesięcy głęboko do szuflady i... zmykam spać bo jutro wcześnie rano trzeba wstać do pracy :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

High School degree

Skoro mowi ze ma szkole srednia z dyplomem technika to znaczy to tyle ze ma srednie niepelne (bez matury) wiec raczej High School ,no degree.

Ciekaw jestem co dokładnie sprawdza ten photo validator... nie jestem pewien swojego zdjecia bo barki mam duzo nizej niz zdjecia przykladowe ze stronki dvi ogolnie większą glowe, ale tez nie tak duza jak ten Azjata na przykładowym zdjeciu.Dodam ze srodek zdjecia mam na srodku dlugosci nosa a zdjecia przykladowe pokazuja osoby z czubkiem nosa na srodku, a najlepsze jest to ze moje zdjecie przechodzi przez weryfikacje ale rowniez przeszlo je zdjecia dla "jaj" wstawione przeze mnie nagiej kobity o wymiarach 600x600... gdzie tu sens?albo moze ja juz przemęczony jestem i nie mysle poprawnie....

Program ten sprawdza tylko dane techniczne takie jak rozmiar, wysokosc i szerokosc oraz ewentualnie glebie kolorow. W praktyce znaczy to tyle ze ze jezeli wstawisz zdjecie ktore spelnia powyzsze warunki to, niezaleznie co na nim bedzie( np gola baba) , przejdzie weryfikacje i moze byc uzyte w zgloszeniu. Co jest na zdjeciach pozniej beda weryfikowac ludzie , najprawdopodobniej jak zostaniesz wylosowany.

Szczerze mówiąc po co Ci "ul." ? Jak jak wypełniam gdzieś adres na "niepolskich" formularzach to nie piszę, tylko od razu np: "Woronicza 17, zamiast ul.Woronicza 17". Zawsze dochodzi (jak mi coś wysyłają).

"-" to "polski" zwyczaj, w krajach anglosaskich się tego nie pisze, tylko np: "90210" ;)

Z powiatu/gminy raczej nie zrobią użytku. Jeśli musisz to napisz, ale niekoniecznie.

Jasne ze polski zwyczaj i dlatego bedzie to czytal polski listonosz. Dla "anglosasow " bedzie wazny tylko kraj docelowy , dalszy adres jest wazny dla polskiej poczty ktora to bedzie rozsylac to dalej w Polske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dwa pytania zwiazane z loteria o zielona karte.

1. Jesli Moi rodzice złozyli wniosek o losowanie zielonej karty i wpisali mnie również jako swoje dziecko które nie ma ukonczonego 21 roku zycia to czy moge złozyc osobny wiosek dla samego siebie ?

2. Ile trzeba miec ukonczonych lat zeby brać udział w loteri ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam dylemat odnośnie punktu 6, czy w tym punkcie jak urodziłem się w Polsce to zaznaczam tylko yes, czy też muszę wybrać kraj ? Czy w punkcie 11 jak chcę wpisać e-mail to mam go wpisać 11a ,czy też 11b ?Proszę o odpowiedz. Chcę wypełnić prawidłowo zgłoszenie, niechciałbym popełnić gafy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istotna jest wielkość liter przy wprowadzaniu nazwisk i adresów czy to bez znaczenia? Na jednej z podanych dużo wcześniej przykładowych stron wpisane były słowa dużymi literami jak i z dużej litery.

Jeśli, dla przykładu, miałbym taki adres:

ul. Świerczewskiego 23/4

12-102

Bielsko-Biała

To jak rozumiem, nie używam polskich znaków i jak wcześniej czytałem, kod wpisuję "12102", ale czy tak samo jest w przypadku nazwy miejscowości? Mieszkam w takiej, która podobnie jak ta w przykładzie, jest dwuczłonowa z kreską, tak więc wpisać czy zostawić ją? I również, czy znak"/" wpisać jak wyżej w przykładzie? Czy wystarczy wpisać w 8b. Address Line 1 "Swierczewskiego 23/4"?

I jak wpisać województwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...