Skocz do zawartości

Waiver Do Usa 10 Letni Zakaz Wjazdu.


Katarzyna123

Rekomendowane odpowiedzi

1.byłem na wizie turystycznej

2.6 miesiecy

3. tak , mam Application for Admission Withdrawn

4.tak ,tylko mam skasowana wize Visa Canceled i Application for admission Withdrawn

5.mam tylko pieczatke oficera, bez zadnych paragrafow i napisane CANCELED

to akurat ma kazda osoba - najbardziej interesuje nas Twoja rozmowa na granicy, dokumenty z granicy. Tam, w tychze dokumentach jest napisane co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
to akurat ma kazda osoba - najbardziej interesuje nas Twoja rozmowa na granicy, dokumenty z granicy. Tam, w tychze dokumentach jest napisane co i jak.

Ponadto, jeżeli byłeś na turystycznej i przesiedziałeś ją o około 4,5 roku, to od momentu wyjazdu tak czy siak liczy Ci się 10-letni zakaz wjazdu. Dziwię się zatem, że już po 5 latach (i Twoim przyznaniu się na papierze) dostałeś od konsula promesę. Jak widać, nie ma ludzi nieomylnych w konsulacie. Zgodnie z INA 212(9)(B)(i)(II) jesteś inadmissable. Nie ma również ludzi nie omylnych na granicy, skoro za pierwszym razem Cię wpuścili.

Miałeś Application for admission Withdrawn, nie masz nic w stylu 22 CFR41.122(h)3 lub I-275 executed? Podpisywałeś formę I-275 lub I-867A/B? Czy masz jakieś papiery z tego niemiłego wydarzenia oprócz swojego paszportu?

Tak jak pisze karina, opisz rozmowę i dokumenty z granicy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak,

22 CFR 41.122(h)(3) znaczy dla Ciebie tyle, ze twoja wiza jest anulowana. Przyjrzyj sie jeszcze raz uwaznie, bo jezeli oficer na granicy wbil sekcje 212(a)(7)(B)(i)(I), ktora oznacza ze nie miales odpowiedni waznego paszportu, to racej cytuje zla sekcje. Gdyby to bylo 212(a)(7)(B)(i)(II) to oznaczaloby brak waznej wizy nieimigracyjnej.

Wypelniles form I-275 i I-867A, pozwolili ci na voluntary departure, wyglada na to, ze nie masz 5-letniego bana ze wzgledu na brak expedited removal order. Czy masz jakakolwiek kopie tego, co podpisywales? Czy pamietasz co bylo wypelnione w sworn statement? Czy przyznawales sie do czegos? To jest wazne

Tak czy siak, podstawowa sprawa tutaj, z 10-letniego bana, ktory jakims cudem zostal przeoczony przez konsula i oficera imigracyjnego, nadal masz 5 lat. A zatem, albo tak jak karina mowi, waiver 213(d)(2), albo odczekaj kolejne 5 lat az ban uplynie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wypełniałem form I 275 ,I-867A

mam cos takiego; I was deemed inadmissible.. to section 12 a 7 B i I ... and was withdraw his application, visa was canceled in accordance with 22CFR 41.122 h 3

dzieki za pomoc

macie moze jakies namiary na dobre fachowca w tych sprawach?

section 12 czy 212 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 212 a 7B i 1, i ma napisane ze zostaje deportowany bez zadnej kary , nie mam bana na 5 lat, nic takiego

mam anulowana wize i napisane ze musze sie starac o nowa wize z Waiver,

formularz I -867 A,

miałem pyatnia wg Record of Sworn Statement.. under Section 235 ( B) (1), nic specjalnego pyatnia,

o jaki Waiver powinnienem sie starac, I 601 czy I -212 - wypełnic deklaracje, jaki jest tok załatwienia tego...

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sytuacja wydaje się jasna.

Jeżeli chcesz się starać o wizę nieimigracyjną, to ani I-601 ani I-212. Potrzebujesz waivera 213(d)(3). Polega to na tym, że umawiasz się na rozmowę o wizę nieimigracyjną i jeśli konsul stwierdza, że kwalifikujesz się do otrzymania wizy, ale jesteś inadmissable (np. z powodu overstay bana), to może zarekomendować Ci staranie się o waiver. Możesz wnioskować o waiver nawet w przypadku, gdy konsul go nie zarekomenduje, ale z tego co się orientuję, rekomendacja konsula ma znaczenie. Decyzja jest rozpatrywana przez ARO i przesyłana do konsulatu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wielkie dzieki za rade.

prosze powiedz mi jescze czego dotyczy ten 213 d 3, co to jest ten ARO,

oczywiscie poszukam na interencie, ale prosze nakresl mi ta sytuacje ,

a jesli konsul znowu by przegabił i dał mi wize bez waivera? co wtedy?

poprzednim razem tez myslałem ze mnie cofna?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wielkie dzieki za rade.

prosze powiedz mi jescze czego dotyczy ten 213 d 3, co to jest ten ARO,

oczywiscie poszukam na interencie, ale prosze nakresl mi ta sytuacje ,

a jesli konsul znowu by przegabił i dał mi wize bez waivera? co wtedy?

poprzednim razem tez myslałem ze mnie cofna?

dzieki

wpolska - pomijac wszelkie waivery - szanse na wize turystyczna kiedykowliek masz bliskie zeru z taka historia. W waiverze (jakikolwiek on bedzie) musisz udowodnic swoja potrzebe wyjechania do US, a majac historie overstayu i nawet nie majac bana, za kazdym razem beda Cie odsylac na drzewo za brak zwiazkow z krajem.

Nawet jak kiedys zniosa wizy, to na VWP sie kwalifikowac nie bedziesz bo miales overstay. Zapomnij o US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...