Skocz do zawartości

Przelewy Środków Pieniężnych Do Usa


TomaszNL

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja nr 1: konto >30 + walutowe - 0 zł za prowadzenie rachunku i karty. Wypłata w bankomacie zagranicą: 1,5 USD. Limit dziennych wypłat: 2.000 USD (Pani w oddziale twierdziła, że jest to 2.000 zł, natomiast w BZWBK24 jest wyraźnie napisane USD, informację tą potwierdziłem jeszcze na infolinii BZWBK).

no chyba 2000 usd na dzień wystarczy na początkowe wydatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, wystarczy. Chodzi mi generalnie o to żeby móc te środki szybko dostać, w sytuacji gdyby pojawiła się szybka konieczność większego zakupu - np. auta.

Gucio - nawet gdyby miało to być $10k to i tak czułbym się niepewnie mając taką sumę przy sobie. Możesz mi powiedzieć z jakiego banku do jakiego przelewałeś kasę do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wystarczy, wystarczy. Chodzi mi generalnie o to żeby móc te środki szybko dostać, w sytuacji gdyby pojawiła się szybka konieczność większego zakupu - np. auta.

Gucio - nawet gdyby miało to być $10k to i tak czułbym się niepewnie mając taką sumę przy sobie. Możesz mi powiedzieć z jakiego banku do jakiego przelewałeś kasę do USA?

Ja mam konto >30 w bzwbk i dziennie moge wybrac tylko 50$ z bankomatu. Potrzebuje pieniadze z polskiego konta i wlasnie nie wiem co jest najlepszym rozwiazaniem bo wybieranie 50$ dziennie doprowadza mnie do szalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lecac do US zabralam gotowka rowne $10.000,reszte mialam na koncie walutowym Citi Bank(zalozylam to konto wlasnie dlatego by miec darmowe wyplaty w bankomacie Citi lecz okazalo sie,ze w moim miescie nie ma oddzialu tego banku)wyplacilam tu na miejscu czesc bo dzienny limit pozwalal mi na $1700-i to tez zalezy w jakim bankomacie-jakiego banku.Bylam stratna sporo.

Wplata na amerykanskie konto jest najlepsza opcja ale jest minus iz trzeba sie pozniej z tej kwoty tu rozliczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 1 miesiąc później...

Witam , zrobiłem zakupy przez neta w jednym ze sklepów z perfumami w USA , niestety cos sie zmieniło i juz nie akceptują polskich kart kredytiowych / walutowych i każa mi dokonać "electronic transfer of funds" i podali mi jakby 2 opcje : Pierwsza to KeyBank , NA    cos tam cos tam Cleveland , OH  ABA/ACH #0213-0007-7 a druga opcja to "for credit to:" i to są dane tego sklepu internetowego ( nazwa , adres) account# 3296...... ( 12 cyfr łącznie) i swift code. Która z tych opcji przelewu będzie tansza , potrzebuje przelac $550 i generalnie jak to wykonać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...