Skocz do zawartości

Blogi O Życiu W Usa


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zgadzam się co do youtubowych wojenek, no i wiem że shogun jest obecnie w Polsce. Jego filmiki o życiu w USA jednak są nadal dostępne i zawierają dużo ciekawych informacji. Miał też kilka tygodni temu projekt w Filadelfii.

Niektore sa ciekawe, inne zas wyolbrzymione (po szogunie troche widac stereotypowe myslenie o Amerykanach, niestety). Bylo jednak kilka rzeczy, ktore mi sie bardzo podobaly np. wywiady z bezdomnymi, bylo ciekawe uslyszec ich historie oraz jak nagrywal tego kolesia co po rzece latał na takim urzadzeniu, ktore przypinal do plecow (wiesz o czym mowie chyba :D) i potem z nim tez byl maly wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore sa ciekawe, inne zas wyolbrzymione (po szogunie troche widac stereotypowe myslenie o Amerykanach, niestety). Bylo jednak kilka rzeczy, ktore mi sie bardzo podobaly np. wywiady z bezdomnymi, bylo ciekawe uslyszec ich historie oraz jak nagrywal tego kolesia co po rzece latał na takim urzadzeniu, ktore przypinal do plecow (wiesz o czym mowie chyba :D) i potem z nim tez byl maly wywiad.

Link polecany w tym akapicie to zupełnie inny vlog, którego autor sumiennie przygotowuje tematy i świetie redagujje materiał. Wspomniałam shoguna bo przez kilka lat pobytu w USA był tuzem w temacie i nagrał wiele wartościowych filmów, ale to była jego interpretacja Ameryki. Vlogi odzwierciedlają osobowości autorów.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link polecany w tym akapicie to zupełnie inny vlog, którego autor sumiennie przygotowuje tematy i świetie redagujje materiał. Wspomniałam shoguna bo przez kilka lat pobytu w USA był tuzem w temacie i nagrał wiele wartościowych filmów, ale to była jego interpretacja Ameryki. Vlogi odzwierciedlają osobowości autorów.

Pozdrowienia

Tak, wiem. Znam wiekszosc blogow o USA bardzo dobrze. Mozna sie bardzo ciekawych rzeczy dowiedziec, szczegolnie, kiedy filmik jest przemyslany i dobrze dopracowany. Stork radzi sobie calkiem niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...