Skocz do zawartości

Artykuł 212(A)(6)(C)(I) Ina I Szansa Na Wjazd Po Zniesieniu Wiz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dostałem odmowę wydania wizy B1 na podstawie Artykułu 212(a)(6)©(i) INA "dożywotnie pozbawienie możliwości otrzymania wizy ... na drodze oszustwa lub przedstawiania fałszywych informacji". Mam złożone od 2005 r dokumenty o zieloną kartę i w/w odmowę. Jak to ma wyglądać kiedy przyjdzie termin wizyty w sprawie zielonej karty ? Czy jest jakakolwiek szansa na wjazd do usa ? A jak to będzie wyglądać po ewentualnym zniesieniu wiz, czy warto ryzykować i lecieć ? Czy mogą mnie cofnąć z lotniska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej zeby ci dozywotnio zabronili wjazdu na teren usa

niz zebys tam polecial, przez pomylke dostal zielona karte a potem obywatelstwo

zas po kilku latach kiedy juz sie dorobisz wyladowal w ICE detention center

a potem na lotnisku im. fryderyka szopena ...

sorki ale lajf iz brutal a te brutalnosc glownie zawdzieczamy swojej wlasnej glupocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Polska weszłaby do grona państw z ruchem bezwizowym to też nie mam szans ? Moi rodzice są w usa i mają obywatelstwo amerykańskie a ja mam zakaz wjazdu czy to lajf is brutal ? :(

Nie masz zadnych szans - nie wiem dlaczego ruch bezwizowy mialby cos zmienic. Life jest wlasnie fair - za cos tego bana w koncu dostales...

Przy GC interview dostanuesz po prostu denial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DS160 nie wpisałem że staram się o zieloną kartę ( nie było rubryki do wpisania) ale dokumenty miałem i pokazałem. Pan w okienku powiedział że chciałem go oszukać i nie wpisałem tego we wniosku Ds160. Chciałem z synem odwiedzić moich rodziców w czasie wakacji. Syn też nie dostał za zbyt małe więzi z krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...