Skocz do zawartości

Doskonałe Źródło Książek Napisanych Po Polsku


Alan Gore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Jestem z Detroit, gdzie trudno o dobre źródło książek napisanych po Polsku. Jako że jestem strasznym molem książkowym i uwielbiam serię "Boso przez świat", a dość miałem pożyczania od znajomych dokonałem zakupu na www.thepolishbookstore.com. Przyznam, że po zapłaceniu PayPalem (nareszcie coś, co honoruje się na całym świecie) nie musiałem wykonywać żadnych akcji. Dostawa powyżej 100$ za darmo spowodowała, że wydałem tam prawie dwie setki. Niecałe 10 dni i miałem co robić przez 3 miesiące - to bardzo znośnie.

Ceny są "polskie", więc można tanio upolować dobre tytuły.

Znacie inne księgarnie internetowe z polskimi książkami?

Pozdrawiam

Alan Gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.quovadisbooks.net/

Ksiegarnia z Chicago.

Jako, ze jestesm z New Jersey to ja kupuje w powyzszej ksiegarni i moge powiedziec tyko dobre slowa o nich - przesylka darmowa, w miare szybka dostawa, dobre ceny i czesto dodaja cos od siebie w prezencie. Sa bardzo uprzejmi kiedy rozmawiam z nimi przez telefon i staraja sie pomoc w miare mozliwosci. Ceny - w porownaniu z ksiagarnia w NJ czy na Greenpoincie - maja duzo nizsze (co ma zaczenie jesli wybiera sie kilka/kilkanascie tytulow). Rowniez, kiedy jestem w Chicago, ide do ich ksiegarni, wybieram ksiazki a oni za darmo wysylaja je do mnie do domu. Od kilku lat kupuje u nich i jestem zadowolona.

Czesto "wykorzystuje" moich klientow i kiedy pytaja mnie co przywiezc mi z Polski, to zawsze podaje 2,3 tytuly ksiazek i tym samym oni sa zadowoleni, bo wiedza, ze kupia mi prezent na jaki czekam, a ja sie ciesze, ze nie mam kolejnej maskotki smoka wawelskiego, zegara w skorze albo ciupagi (z caly oczywiscie szacunkiem do prezentow :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...