Skocz do zawartości

Lufthansa - Problem Z Kartą Kredytową/paypal


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem własnie zakupic bilet dla mojej cioci na stronie lufthansy.Niestety obsługuja płątnosci tylko kartą kredytową lub przez paypal.Opcja z karta kredytową odpada poniewaz ciocia nie ma karty kredytowej a nie moze byc kogos innego poniewaz pozniej na lotnisku na jej podstawie beda weryfikowane jej dane.Ale mniejsza z tym.Zostaje opcja paypal.Tam zas moge sie zalgowac na swoje konto lub dokonac płatnosci bez logowania poprzez karte kredytowa lub debetową.W tym wypadku moze to byc karta innej osoby.Niestety kart debetowych nie przyjmuje , wyskakuje komuniakt ze bank odrzucił kartę ..... itd.Kartę kredytową mam jednakze mam na niej limit 1000 zł wiec i to odpada.Zostaje płatnosc poprzez zalogowanie na konto paypal.Zalogowałem sie i wyskoczyło mi ze mam za mały limit.Na email przyszła wiadomosc ze moj limit 1950 cos tam cos tam.... i zebym za pomocą weryfikacji nieszczesnej juz KARTY KREDYTOWEJ zwiększył sobie limit , ale cóz mi z tego skoro mam limit na karcie...... i mam pytanie do ludu która jest obeznana w płatnosciach przez paypal , najlepiej na stronie lufthansy: Czy mogę doładować konto paypal poprzez zwykły transfer srodków z konta bankowego i pozniej zapłacic na stronie lufthansy ? tzn wiem ze moge konto sobie dołądowac czy tylko system rezerwacyjny przyjmie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...