Skocz do zawartości

Czy Moge Wysłać Drugi Formularz Wizowy Bo Zmieniła Sie Moja Sytuacja


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak.

Możesz wysłać wniosków ile tylko chcesz. Przy umawianiu się na rozmowę podasz numer tego właściwego i już.

Ale czy to nie bedzie zle wygladac skoro przeczytaja poprzedni formularz a w tym drugim beda zmiany ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Ty myślisz, że oni czytają wszystkie wysyłane formularze? Przecież tego jest cała masa, bo co i rusz ktoś się myli i wysyła nie takie...

Oni czytają tylko te formularze, które są im wskazywane podczas umawiania się na rozmowę z konsulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj bym uwazal

co innego zmieniac dane jakies,pomylki jakies a co innego dodawac ze sie pracuje ...

kolejna sprawa to prawdziwa ta praca?sadzis ze jak napiszesz ze pracujesz to wiza bedzie w kieszeni?sa tacy ze wpadaja na takim czyms a wtedy zegnaj na dlugo USA,wez takie cos pod uwage

ale zrobisz jak uwazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie w tym rzecz ze chce zmienic a nie poprawic błedy, z praca to jest tak ze maz ma firme a ja w niej od czasu do czasu pracuje wiec nie wiem co mam robic chyba zostawie wszystko jak bylo bo pomysla ze cos matacze a ja mam do kogo wracac mam tu synka i meza takze musze udowodnic to ze nie jestem imigrantka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum piszemy dany temat 1 raz i tyle

nie nalezy pisac na zadnym forum takich samych tematow wiele razy,nalezy czekac na odpowiedz,nikt tutaj nie ma placone ze ma byc 24 godz i czekac na pytania,prosze czekac i moze byc odpowiedz za 1 godz a moze i dluzej ale nalezy czekac...

Mozesz zmienic date,miejsce pobytu itd

Juz pare osob tak zmienilo i nic nie mieli zlego z tego i dostawali wize,,wiec mozesz zmienic dane

a zamiast dopisywac prace to wpisz ze zajmujesz sie domem i juz..Tez tak miala raz pewna dziewczyna na forum i wize dostala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

] Nie zrobiłam tego celowo, pisałam ten post z telefonu i coś mi sie zacinało i przycisnełam niechcacy i tak zostało,nie mogłam znalezc opcji skasuj-to moj drugi dzien na tym forum,przepraszam za pomyłke i dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...