Skocz do zawartości

T-Mobile Usa - Nielimitowane Połączenia


munios

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżam do USA i chciałbym uruchomić z polskiego numeru T-Mobile usługę 'Zawsze rozmawiaj', w której za 49 zł są nielimitowane rozmowy w sieci T-Mobile również za granicę w wybranych krajach.

W USA muszę załatwić jakiś amerykański nr T-Moblie najlepiej pre-paid, żeby nie płacić opłat za roaming. Przeglądałem ofertę prepaidów T-Mobile w USA i mam kilka pytań:

1. Czy T-Mobile w ofercie prepaid pobiera opłaty za połączenia przychodzące, jeśli tak to jakie to są koszty?

2. Dość korzystnie wyglądają plany Prepaid-Pay By The Day, gdzie płaci się za każdy dzień od 1$ do 3$. Jak to wygląda w praktyce, kupuję doładowanie za 30$ i mogę korzystać 10 dni w opcji po 3$?

3. Czy Startery nabywa się na podobnych zasadach jak w PL? Jakie są ceny?

4. Czy karta SIM będzie pasować i działać w polskim Nokia E51?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile ma rozne plany pre-paidowe, Jesli bedziesz uzywac telefonu chociaz raz na dzien to nie polecam tych pay-per-day, bo zaplacisz duzo wiecej.

Lepiej wziac sobie jakis pre-paid plan za $40/miesiac, to daje kilkaset minut, powinno wystarczyc.

Za $50 chyba maja jakis 'unlimited' ale nie jestem pewny, trzeba sprawdzic na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Simple Mobile. Za 40$ miesiecznie masz :

- Brak limitow na rozmowy stacionarne / komorkowe w USA / Canada

- Brak limitow na sms na CALY SWIAT

- Brak limiotw na internet 3G

- 5$ w pakiecie na dzwonienie miedzynarodowe, ok 1.5h na komorki do Polski co kazde doladowanie

Za dodatkowe 10$ masz nie limitowane dzwonienie na 150 krajow, glownie tel domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , a czy to prawda że Simple Mobile "3G" to tylko nazwa handlowa? Tak słyszałem ze za 40$ jest tylko EDGE , a 60$ dopiero prawdziwe 3G czyli ich "4G" czy to prawda ? Po za tym telefony z Polski i tak chyba w 3G nie działają bo Simple Mobile działa na 1700Mhz :/ a nie na 2100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...