Skocz do zawartości

Wizę Do Usa Da Się Obejść?


Stan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Choć przynajmniej umożliwiłoby to troszkę ominąć uwłaczający sposób kontroli na lotniskach w USA...

A tak na boku, to chyba po to ginęli nasi żołnierze w Afganistanie i Iraku, byśmy nie musieli mieć wiz... Nadchodzą wybory prezydenckie w Ameryce. Nie dajcie się zwieść (jako Polonia) na "zniesienie wiz dla Polaków"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelstwo to proces wieloletni potwierdzony najczęściej wcześniejszą rezydenturą:) A jeśli idzie o wizę turystyczną (jeśli nic nie stoi na przeszkodzie np. BAN) to max 2 tygodnie od złożenia aplikacji do dostania paszportu.. także pomysł moim zdaniem przestrzelony z tym obywatelstwem. A medialny "brak wiz" czyli VWP to tak naprawdę jeszcze większe ograniczenie w stosunku do wizy turystycznej.

Choć przynajmniej umożliwiłoby to troszkę ominąć uwłaczający sposób kontroli na lotniskach w USA...

A tak na boku, to chyba po to ginęli nasi żołnierze w Afganistanie i Iraku, byśmy nie musieli mieć wiz...

Byś musiał w bagażniku z Meksyku wjechać do USA, żeby uniknąć kontaktu z służbami face-2-face :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku, to chyba po to ginęli nasi żołnierze w Afganistanie i Iraku, byśmy nie musieli mieć wiz..

Skad ta wiedza ze polscy zolnierze walcza w Afganistanie o wizy?

Nadchodzą wybory prezydenckie w Ameryce. Nie dajcie się zwieść (jako Polonia) na "zniesienie wiz dla Polaków"...

Przezydent nie moze zniesc wiz bo lezy to w kompetencjach Kongresu.

ps. ostatnia rzecza jaka mnie interesuje w obietnicach kandydatow na prezydenta USA sa jakis wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim Beam:

O wizach była mowa, gdy wysyłaliśmy wojska do Afganistanu i Iraku. Podobnie jak o kontraktach... Rzecz jasna po fakcie nasza kochana władza ludowa nawet się o to nie upomniała...

stook:

W moim wypadku, to do nie dawna mogłem dostać niemieckie obywatelstwo dzięki temu, że miałem dziadka w Wehrmachcie. :P Niestety wtedy mnie to nie interesowało...

ilya:

Od osób często latających do USA mam relacje, że obywatele Niemiec nie są tak dokładnie sprawdzani jak Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć przynajmniej umożliwiłoby to troszkę ominąć uwłaczający sposób kontroli na lotniskach w USA...

Coś Ci się strasznie pomyliło...i widać że nie byłeś nigdy w US. Niemcy i inni z VWP przechodzą dokładnie tą samą kontrolę i stoją dokładnie w tej samej kolejce do immigrations - mało tego - mają mniejsze prawa niż wjeżdżając z B2 - maks 90 dni, brak możliwości przedłużenia i kilka innych obostrzeń...

Przechodziłem kontrolę z różnorakimi wizami kilkadziesiąt razy i nigdy nie trafiłem na secondary (to odnośnie idiotycznego wniosku że polacy są bardziej sprawdzani niż niemcy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć przynajmniej umożliwiłoby to troszkę ominąć uwłaczający sposób kontroli na lotniskach w USA...

A tak na boku, to chyba po to ginęli nasi żołnierze w Afganistanie i Iraku, byśmy nie musieli mieć wiz... Nadchodzą wybory prezydenckie w Ameryce. Nie dajcie się zwieść (jako Polonia) na "zniesienie wiz dla Polaków"...

STAN

Jaki uwłaczający sposób kontroli... co Ty wygadujesz za bzdury!!! A poza tym czy masz wizę czy jesteś w ruchu bez wizowym tak samo jesteś traktowany.

Poza tym może lepiej jak nie zniosą wiz bo wtedy dopiero będzie płakanie jak nas traktują albo mnie nie wpuścili do USA!

Nasi żołnierze jechali do Iraku żeby wizy nam znieśli... Zdrowia życzę !

Czy próbował ktoś obejść obowiązek posiadania wizy, by wjechać do USA poprzez zdobycie obywatelstwa Niemiec lub choćby Czech? Czy taka droga jest łatwiejsza i szybsza, czy może lepiej odstać swoje w kolejce?

Da się obejść przez Meksykańską granicę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...