Skocz do zawartości

Work&travel 2012 - Kto Chętny


marti'ni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

W wakacje 2012 planuję wybrać się do USA z programem WORK & TRAVEL. Niestety, nikt ze znajomych nie chce lecieć, a samej to tak jakoś nijako

Może jest wśród Was ktoś, kto podobnie, jak ja, chciałby wyjechać, ale nie ma z kim i szuka kompanów do wspólnej podróży?

Obecnie mam 23 lat i jestem studentką I roku MSU.

Planuję wyjechać w czerwca, powrócić w październiku (ale to wszystko jest do dogadania )

Najchętniej pojechałabym do pracy na wybrzeże, wschodnie lub zachodnie - w sumie bez różnicy. Interesują mnie najbardziej kurorty nadmorskie, praca np. w hotelu, restauracji, sklepie, żeby jak najwięcej poużywać języka

Najlepsza opcja - 3 miesiące pracy - miesiąc zwiedzania.

http://www.stany.pl/ - chciałabym jechać z tą stroną

Byłby ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz od jakiegos czasu czytam wiele na forach o wyjazdach do Kanady po przez pośredników, nie jestem w pełni przekonana do ich wiarygodności, ale jestem chętna by sprubować. Co możesz mi powiedziec wiecej o tej stronce?Czy kontaktowałaś sie moze juz z ta firmą?A może znasz kogoś kto już korzystał z tej firmy?Bardzo chetnie moge wejsc z toba w taki uklad, bylo by nas 3 osoby, zawsze raźniej :) Ale nie mam pojecia od czego zacząć i to tak by nie wdepnąć w coś nie przyjemnego :/ Jeśli masz ochote pogadac o tym napisz do mnie na gg 32 61 092 pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Szukam chętnych do wyjazdu W&T. Mam 26 lat (ostatnia szansa a skorzytsanie z programu).Wyjazd miej więcej 17-25.06.2012. Wschodnie wybrzeże, Trzy miesiące pracy potem chciała bym pozwiedzać. Biura jeszcze nie wybrałam, zastanawiam sie nad: Student Point, Foster, CCUSA, Almatur. Szczegóły do dogadania. Jeśli ktoś chętny to piszcie.mój gggg 1756686

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

czy są osoby które pozałatwiały już wszystkie formalności? (czyt. ich wyjazd na WATA jest już pewny?)

Szukam osób chętnych na samo TRAVEL. wstępnie będzie to caly wrzesień.

pozdrawiam :)

Mam nadzieje, że szczegółowymi informacjami podzielimy się na moim mailu: workandtravelinusa2012@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...